Muhabbit

OpenSwap, Fantom Desteğini Duyurdu!

Platform yaptığı açıklama ile, topluluğun platforma katkı sağlamasını sağlayacak.

openswap - fantom

openswap - fantom

Hatırlanacağı üzere merkeziyetsiz borsa (DEX) platformu OpenSwap, yaptığı bir açıklama ile DeFi kullanıcılarının farklı zincirler arasında sorunsuz bir şekilde gezinmesine yardımcı olmayı hedeflediğini duyurmuştu. Yapılan anket sonrasında ise OpenSwap, başlatmış olduğu yönetim anketinde listelenen 3 seçenekten 2’si olan Avalanche ve Polygon’u desteklediğini açıkladı.

Şimdi ise yapılan açıklama ile borsa, bütünlüğü sağlamak üzere DEX üzerinde Fantom’u da desteklediğini duyurdu.

Fantom (FTM)

Son dönemlerin en çok tartışılan Layer 1 blok zincirlerinden biri olan Fantom, Openswap’in radarına girmeyi başardı. Halihazırda üzerinde çok fazla DeFi projesi bulunmayan Fantom, bu özelliği ile birçok zincirden ayrılıyor. Fantom’un TVL’si 5.65 milyar dolar civarında bulunurken, OpenSwap ekibi, daha az gelişmiş zincirlerin, potansiyel olarak kendilerine daha fazla fayda sağlayabileceğine inanıyor.

Çünkü Fantom, EVM uyumlu ve piyasada hızlı büyüyen blok zincirlerinden biridir. Polygon (Matic) ve Avalanche (AVAX) gibi hızlı, ucuz ve günlük yaklaşık 60 bin kullanıcıya sahip olan Fantom, TVL açısından Avalanche, Solana ve Polygon gibi büyük zincirler arasında yer alıyor.

OpenSwap

Bilindiği üzere OpenSwap; zincir içi fiyatlandırma, çok zincirli arbitraj ve ticareti sunan bir DEX’tir. Şimdi ise platform yapacağı geliştirmeler ile, DApp’lerini yeni bir zincire genişleteceğini açıkladı. Alınacak kararlarda topluluk görüşlerini dikkate aldıklarını belirten OpenSwap, düzenlediği anket ile de platformun gelişmesine katkı sağlamak istiyor.

Son olarak yapılan açıklamada OpenSwap, zamanla, birden fazla zincirde dahi daha iyi bir fiyat sağlamak için birkaç DEX’i de potansiyel olarak yönlendirmeyi hedefleyeceğini belirtiyor.

OpenSwap Hakkında

IJS Technologies tarafından geliştirilen OpenSwap; sürekli likidite arayan yatırımcılar için zincirler arası, merkeziyetsiz bir likidite güçlendirici olarak kendini tanımlıyor. OpenSwap, sıfır slipaj ve çok zincirli arbitraj fırsatlarında zincir üzerinde takas sağlayan dünyanın ilk DEX’idir. Yatırımcılar, işlem ücretleri kazanırken kontrollere ve güvenlik önlemlerine erişmek için güvenilir, oracle tabanlı fiyatlandırma ve likidite sağlayıcılarından yararlanabiliyorlar. 

Web sitesi: https://www.openswap.xyz

Telegram: https://t.me/openswapdex

Twitter: https://twitter.com/openswapdex

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version