Muhabbit

OpenSwap’ta Avalanche’a Geçiş Ödüllendiriliyor!

Zincirler arası bir swap platformu olarak öne çıkan OpenSwap, OSWAP sahipleri için bir kampanya düzenliyor. Detaylar ise haberimizde.

openswap

openswap avalanche

Geçtiğimiz zamanlarda OpenSwap, topluluğuna bir soru yöneltmiş ve bundan sonra hangi blok zinciri ile çalışmak istediklerini sormuştu. Topluluk cevaben, Avalanche ağını OpenSwap’ta görmek istediğini söylemişti.

OpenSwap geçtiğimiz gün (23.02.2022) Medium hesabından bir duyuru yaptı. Topluluğuna teşekkür eden OpenSwap, yeni entegrasyonunu Avalanche blok zinciri ile gerçekleştirecek. Bu gelişme ile birlikte ise, OpenSwap yerel tokenı OSWAP sahiplerine çeşitli avantajlar sunuluyor.

Avalanche Ağına Geçiş Ödüllendiriliyor

Akıllı kontratları destekleyen Avalanche, heyecan verici bir blok zinciri. Hızlı ve ekonomik bir yapıda olan Avalanche, günlük 800 bin kullanıcı sayısı ile kendisini kanıtlamayı başardı. Toplam kilitlenen varlık olarak ise AVAX, 4. sırada kendisine yer buluyor. AVAX’ın önünde Ethereum, Terra ve Binance Smart Chain (şimdiki adı ile BNB Chain) var. OpenSwap ekibi, yaptığı seçimden dolayı memnun.

İlginizi çekebilir: Avalanche Network Nedir?

OSWAP sahipleri ellerindeki OSWAP tokenlarını, şimdiki adı ile BNB Chain ağından Avalanche ağına taşıdıkları ve kilitledikleri takdirde çeşitli avantajlar yakalayacaklar. Bu etkinliğin hedefi 700 bin OSWAP’ın Avalanche ağına taşınması. Bundan sonra OpenSwap, Avalanche ile köprü kurma işlemlerini tamamlayacak.

Kullanıcılar için süreç basitçe şöyle:

  1. OpenSwap DApp’a bağlanmak ve “Flip OSWAP”a tıklamak,
  2. OSWAP tokenlarını onaylamak,
  3. Kilitlemek istenilen OSWAP miktarını girmek,
  4. “Lock” butonuna tıklayarak işlemi sonlandırmak.

Bu işlemler ile OSWAP’larını kilitleyenler, kilitledikleri varlığın yüzde 5’i oranında ödüllendirilecekler. Ödülün birimi ise AVAX olacak.

Bu etkinlik “ilk gelen alır” modeli ile başlatıldı. İlk 700 bin OSWAP sahibi bu avantajdan faydalanabilecek. 700 bin OSWAP aktarımı tamamlandıktan sonraki OSWAP aktarımlarına ödül tanımlanmayacak ancak yine de OSWAP’ların Avalanche ağına taşınmaları gerçekleşmiş olacak.

Daha fazla OpenSwap haberi için buraya bakabilirsiniz.

Kampanya Detayları

Başlangıç Günü: 23 Şubat 2022 (20:00 GMT)

Hedef Blok: 15655300

Hedef Varlık: 700.000 OSWAP

Ödül: USD karşılığı olarak %5 AVAX

Kampanya süreci bittikten sonra kilitlenmiş tüm OSWAP’lar Avalanche ağına otomatik olarak taşınacaklar.

Hatırlatma: Kilitlenen varlıklar için “çekme” işlemi yapılamamaktadır. Hedef varlığa (700 bin OSWAP) ulaşılmadığı takdirde, kilitlenen varlıklar BNB ağında yeniden sahiplerine dağıtılacaktır.

Uyarı: OpenSwap, bu kampanyadaki tüm hakları kendisinde saklı tutmaktadır ve dilediği şekilde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

İlginizi çekebilir: OpenSwap “Buyback” Mekanizması Vol.1

Bu Kampanyadan Sonra Neler Olacak?

OpenSwap ekibi, Avalanche ağına entegrasyon adımlarının ilki olarak bu kampanyayı düzenliyor. Bundan sonra da heyecan verici gelişmeler olacağının bilgisini veriyor.

Kampanya ile edinilecek AVAX ödülleri, OpenSwap topluluğu için DEX Aggregator ve Hybrid Smart Router platformlarında kullanılabilir. Bu platformlar hali hazırda Avalanche ile entegre olmuş durumdalar. OpenSwap, topluluğuna bu tavsiyeyi veriyor ve BNB Chain ile Avalanche deneyimlerini kendilerine aktarmalarını istiyor.

OpenSwap Nedir?

IJS Technologies tarafından geliştirilen OpenSwap; sürekli likidite arayan yatırımcılar için zincirler arası, merkeziyetsiz bir likidite güçlendirici olarak kendisini tanımlıyor. OpenSwap, sıfır slipaj ve çok zincirli arbitraj fırsatlarında zincir üzerinde swap sağlayan dünyanın ilk DEX’idir. Yatırımcılar, işlem ücretleri kazanırken kontrollere ve güvenlik önlemlerine erişmek için güvenilir, Oracle tabanlı fiyatlandırma ve likidite sağlayıcılarından yararlanabiliyorlar.

OpenSwap web sitesi: https://www.openswap.xyz

OpenSwap Telegram: https://t.me/openswapdex

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version