Muhabbit

Son 24 Saatte 3.7 Milyar Dolar Likidite Edildi!

Kripto para borsalarında,1 günde multi milyar dolarlık toplu tasfiye!

Likidite Muhabbit

Likidite Muhabbit

Kripto para birimi veri analiz platformu Bybt.com‘a göre,342,187’den fazla trader likidite edildi. Tek başına en büyük tasfiye edilen poz ise Huobi borsasındaki BTC-long pozu ile yaşandı ve yaklaşık 38,700,000 $ değerinde.

Kripto Para Piyasasındaki Toplam Likidasyon

Bu yıl piyasadaki ilk multi milyar dolarlık toplu tasfiye değil. Geçen ay, BTC 62,000’lerden 50,000’lere gerilediğinde 10 milyar $ likidite edilmişti. Kripto para piyasası büyümeye devam ettikçe, tahmin edersiniz ki bu sayılar da büyümeye devam edecek.

“Coin”lere göre edilen likiditeler

Son 24 saatte 1,95 milyar $ BTC, 630 milyon $ ETH, 195 milyon $ FIL, 138 milyon $ DOGE, 136 milyon $ EOS, 102 milyon $ XRP, 70 milyon $ SHIB, 63 milyon $ ETC ve 62 milyon $ LTC’ten likide edildi.

Tabloya göre en çok likidasyon BTC pozlarından sağlanmış. Dün Vitalik’in SHIB “coin”lerinin cüzdanından çıkışı herkesi panikledi. Bütün meme “coin”lerinde düşüş yaşandı. Vitalik’ten sonra Elon Musk’ında Tesla’nın artık BTC ile ödeme kabul etmeyeceğini açıklaması, kullanıcılar neden en çok Bitcoin’de likidite edildi sorusunun cevabı olabilir.

Tasfiyelerin %31’i Huobi’de %26’sı da Bybt’te gerçekleşti. Toplam market değeri her gün artan kripto para piyasasında, son 24 saat içinde daha ne kadar fazla tasfiye göreceğiz merakla bekliyoruz.

Daha fazla haber için : Öne Çıkanlar

Daha fazla Bitcoin haberi için : Bitcoin

Haberlere anında ulaşmak ve daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Telegram grubumuza katılabilirsiniz..

Son Yazılar

Exit mobile version