Muhabbit

Terraform Labs Kurucu Ortağı Do Kwon, Kendisini Savunması İçin En İyi Hukuk Firmalarından Birini Tuttu!

Kısa süre önce kefaletle serbest bırakılma kararı reddedilen Do Kwon, mahkemede kendisini savunması için en iyi hukuk şirketlerinden birini tuttu.

Terraform Labs kurucu ortağı Do Kwon ve şirketin eski finans müdürü Chong-joon‘un kefaletle serbest bırakılmasının ardından savcılık tarafından karara itiraz gelmişti. Karadağ Yüksek Mahkemesi, Do Kwon ve Han Chong-joon’un 400.000’er avro kefaletle serbest bırakılması kararını iptal etmişti.

Do Kwon, Mahkemede Kendisini Savunması İçin En İyi Hukuk Şirketlerinden Birini Tuttu!

Kısa süre önce kefaletle serbest bırakılma kararı reddedilen Do Kwon, mahkemede kendisini savunması için en iyi hukuk şirketlerinden birini tuttu. Kripto para piyasasında büyük yıkım yaratan Do Kwon, serbest kalacağı sevincini yaşamasından günler sonra Kwon’un kefalet kararı iptal edildi. Terraform Labs kurucu ortağı Kwon ise içinde bulunduğu durumdan kurtulmak için çareyi hukuk şirketlerinden birinde buldu. Do Kwon’un anlaştığı hukuk şirketi Dentons 2023 küresel hukuk firmaları sıralamasında altıncı sırada yerini almıştı.

İlginizi çekebilir: Terra Luna ile ilgili diğer haberleri okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa haberi için: Borsa Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version