Muhabbit

Ünlü Influencer NFT Çıkarmaya Hazırlanıyor!

Amanda Cerny’nin NFT’sini almak ister misiniz?

Ünlü Influencer

Instagram ve Twitter kullanıcılarının yakından takip ettiği ünlü influencer Amanda Cerny, Instagram profilinden kendi NFT’sini paylaştı!

Kripto para piyasasına hızlı bir giriş yapan Cerny, Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao ile yakın bir iletişime sahip.

Türk kullanıcılar tarafından da ciddi oranda tanınan Amanda Cerny, geçtiğimiz senelerde Türkiye ile ilgili paylaşımlarda bulunarak viral haline gelmişti!

28 Şubat tarihinde NFT’sinin ilk paylaşımını yapan Cerny, 1 Mart tarihinde NFT’sine isim koyduğunu açıkladı.

https://twitter.com/AmandaCerny/status/1366130100106719232

NFT’sinin ismini CernyPunk olarak koyan Amanda Cerny, takipçilerine bu NFT’yi uzun bir süre ellerinde tutmalarını önerdi.

Ünlü influencer’ın Instagram’da tam 25.2 milyon takipçisi var.

Şu anda Instagram ve Twitter hesabının profil fotoğrafını NFT haline getiren Cerny, CryptoPunk NFT tarzını benimsemiş gibi görünüyor.

Amanda Cerny, Twitter’da oldukça popüler bir figür.

Eski bir Vine fenomeni olan Cerny, bildiğiniz gibi aylardır Elon Musk ve diğer ünlü isimler ile birlikte kripto para piyasasını etkilemeye başlamıştı.

Bu arada ünlü influencer, Binance’in yerel tokeni BNB’nin ciddi bir hayranı olarak görülüyor. Düzenli olarak BNB hakkında tweetler atan Cerny, ayrıca “CZ” ile de iletişime geçiyor.

NFT’lerin popülerleştiği 2021 senesinde, oldukça ilginç manzaralar göreceğimiz aşikar. Bakalım Amanda Cerny’den sonra kimin çıkardığı NFT’yi konuşacağız?

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Muhabbit Market Cap için: Muhabbit Market Cap

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version