Muhabbit

UpBots Yerel Tokeni PancakeSwap’ta Listelendi!

UBXT, yeni bir blockchain’e yelken açtı!

UpBots

UpBots, yerel tokeninin kullanılabilirliğini artırmak amacı ile, gas ücretlerinin düşük, işlem hızlarının yüksek olduğu Binance Smart Chain entegrasyonunu duyurdu!

UpBots’un duyurusuna göre, artık kullanıcılar BSC üzerinde çalışan Pancake Swap üzerinden UXBT satın alabilecek. Bununla beraber kullanıcılar, Metamask’ın çoklu blockchain desteğinden yararlanarak BSC UBXT’ye erişim sağlayabilecek.

UXBT’nin bir ERC20 tokenı olmasına rağmen, UpBots ekibi Andre Cronje’nin ekibi ile beraber çalışarak Multichain projesi ile bu entegrasyonu tamamlayabilmiş.

UpBots ekibinin yaptığı açıklamalara göre, bu durum kesinlikle dolaşımdaki arzı etkilemeyecek. Bunun sebebi ise, ERC20 ve BEP20 tokenları arasında geçiş yapıldığında, bu tokenlere karşılık olarak bir akıllı sözleşme yapılacak olması. Bu akıllı sözleşmede kilitlenen tokenlar dolaşımdaki arzı etkilemez.

Bu arada, tokenlarınızı ETH ağından BSC ağına taşımak ücretsiz. Fakat BSC’den ETH ağına geçiş anında, 200 UBXT’lik bir işlem ücret mevcut.

Yani merkezi olmayan borsalara ilgi duyan kullanıcılar, artık BSC entegrasyonu ile UBXT alım satım işlemlerini hızlı ve ücretsiz bir şekilde tamamlayabilecek.

Merkezi olmayan borsalardan bahsedince, aklımıza gelen ilk enstrümanlardan biri likidite sağlayıcılığı oluyor. UBXT’nin Pancake Swap’a girişi ile UBXT-BUSD çifti üzerinden likidite sağlayıcılığı aktif hale getirildi. Yani, Pancake Swap’a likidite sağlayıp pasif gelir elde etmeye başlayabilirsiniz!

Genel olarak, UBXT kullanıcılarının yüzünü güldürecek bir güncelleme görüyoruz. Hem yüksek hızlı işlemler hem de düşük ücretler ile birlikte, likidite sağlayıcılığının tadını çıkartabilirsiniz.

Konu hakkında daha fazla detaylı bilgi almak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version