Muhabbit

Yeni Bir Kripto Emojimiz Var: Cypherium!

Cypherium’dan Twitter çıkartması!

Cypherium

Çin’in Blockchain Hizmet Ağı girişiminde yer alan bir blockchain şirketi olan Cypherium, kendi Twitter emojisini çıkardı.

New York merkezli blockchain firması, bu gelişmeyi 15 Eylül’de bir tweet ile duyurdu. Yeni emojinin gelme sebebi ise, 16 Eylül’de yapılacak olan halka açık token satışı olarak görünmekte.

Yeni emojiye, Twitter üzerinden #Cypherium, #CPH etiketieri üzerinden ulaşabilirsiniz. Bildiğiniz gibi, kripto camiasındaki diğer emojilere de bu şekilde ulaşıyoruz.

Bildiğiniz gibi, Cypherium’un yeni twitter emojisi, yaklaşan token satışı ile ilgili. Daha önce açıklandığı gibi firma, iki turda 300 milyon CPH token satmayı planlıyor. Cypherium, ilk turda CPH başına 0.25 $ fiyatla 200 milyon token satmayı planlıyor. Kalan 100 milyon token, CPH başına 0,28 $ fiyatla satışa sunulacak.

Cypherium CEO’su Sky Guo, firmanın satışı 23 Eylül tarihinde bitirmeyi planladığını söyledi.

Cypherium, Bitcoin (BTC), Crypto.com (CRO), Binance Coin (BNB), BtcTurk‘ten sonra kendi emojisini alan beşinci kripto hesabı.

İlk emoji, Twitter CEO’su Jack Dorsey tarafından yapıldı. Sosyal medya platformundan şubat 2020’de Bitcoin emojisini piyasaya süren Dorsey, bir akımın başlatıcısı konumuna geldi. 2020 Haziran ayında Crypto.com, bu akımı takip eden ikinci isim oldu. Crypto.com’u takiben Binance, 1 Temmuz’da yerel tokeni BNB için benzer bir emoji ekledi. Ardından BtcTurk 7 Temmuz tarihinde bu furyaya katılmış bulundu.

Cypherium, Çin’in hükümet destekli blockchain girişimi BSN’nin önemli bir ortağı. Ağustos sonunda Cypherium’un CEO’su, Çin’in dijital yuanının BSN’ye entegre edilebileceğini öne sürdü, ancak bu iddia şuan bir kesinliğe sahip değil.

Son Yazılar

Exit mobile version