Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64274.12
-0.94%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3507.77
-0.35%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.41
-1.01%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $584.1
-0.65%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

4 Buçuk Milyon Takipçili DrDisRespect, Avalanche Altyapılı Off The Grid’i Oynadı!

4,5 milyon takipçili yayıncı DrDisRespect, Avalanche altyapısı kullanılan bir Gunzilla Games oyunu olan Off The Grid’i oynadı.

Clock
Paylaş
4 Buçuk Milyon Takipçili DrDisRespect, Avalanche Altyapılı Off The Grid’i Oynadı!

Popüler yayıncı DrDisRespect, geçtiğimiz günlerde Gunzilla Games’in yeni jenerasyon battle royale projesi olan Off The Grid oyununu oynadı. Youtube’da 4,54 milyon takipçisi olan fenomenin videosu, haberin yazıldığı şu dakikalarda 308 bin izlenmeye erişmiş durumda.

728×90 muhabbit - 4 Buçuk Milyon Takipçili DrDisRespect, Avalanche Altyapılı Off The Grid'i Oynadı!300x250 muhabbit - 4 Buçuk Milyon Takipçili DrDisRespect, Avalanche Altyapılı Off The Grid'i Oynadı!

Gunzilla Games yeni oyununda, Avalanche altyapısını kullanıyor.

Unreal 5 Engine kullanılan oyunda grafikler ve oyun mekanikleri dikkat çekiyor. Web2 oyun şirketlerinin sırasıyla Web3 ekosistemine adım attıklarına şahit oluyoruz. Bunlardan en dikkat çekeni ise, Gunzilla Games’in Off The Grid için Avalanche altyapısını seçmesi oldu.

Off The Grid oyunculara, diğer oyuncularla birlikte belirli görevlerin yapıldığı 60 saatlik bir serüven sunuyor. Oyun geliştirmeleri ise devam ediyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar