Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65569.74
2.74%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3118.24
4.59%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.68
8.58%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $563.8
3.18%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

750’den Fazla HoloPort Aktif! Stres Testi Başarıyla Tamamlandı!

Biraz önce Holochain grubunun Twitter hesabın atılan tweetle beraber 750’den fazla HoloPort’un aktif olarak çalıştığı bildirildi.

Clock
Paylaş
750’den Fazla HoloPort Aktif! Stres Testi Başarıyla Tamamlandı!

750’den fazla HoloPort artık aktif. Biraz önce Holochain grubunun Twitter hesabın atılan tweetle beraber 750’den fazla HoloPort’un aktif olarak çalıştığı bildirildi. Aynı zamanda HoloPortOS’a da güncelleme getirildiği bildirilen duyuruda, güncellemeyle beraber HoloPort’ların daha kolay bir şekilde aktive edilebileceği açıklandı. Şu anda toplamda 57 ülkede aktive edilmiş HoloPort bulunduğu da duyuruldu. Ek olarak Holochain (HOT) ağında yapılan stres testinin de başarıyla tamamlandığı belirtildi.

728×90 muhabbit - 750'den Fazla HoloPort Aktif! Stres Testi Başarıyla Tamamlandı!300x250 muhabbit - 750'den Fazla HoloPort Aktif! Stres Testi Başarıyla Tamamlandı!

HoloPort Nedir

HoloPort aslında bir çeşit sunucudur. Ağa bağlı olarak içerisinde uygulamaları bulundurur. HoloPort uygulamalara erişimin açık kalmasını sağlar. Yani bir sağlayıcı olarak işlev görür. Tabi bunun karşılığı, harcanan elektriktir. HoloPort sahibi ise karşılığında HoloFuel ile ödüllendirilir. Sadece fişe takarak aktifleştirilebilir. Yapılan açıklamalara göre HoloPort çok az seviyede elektrik tüketmekte. Ağın daha aktif kullanılmaya başlandığında ve içerisindeki uygulamaların adedi arttıkça HoloPort’ların önemi daha da artacaktır. 2020 yılı ile beraber ilk HoloPort’lar sahiplerine ulaşmıştı.

Şu sıralar HoloPort’ların ne kadar gelir getireceği hakkında bir bilgi yok. Fakat ilerleyen dönemde rakamlar yavaş yavaş ortaya çıkacaktır.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar