BİZİ TAKİP EDİN

DEFI

Aave Kurumsal Yatırımcılar İçin DeFi Platformunu Başlatıyor! İşte Aave Arc Detayları!

Popüler DeFi platformu Aave (AAVE) tarafından yeni bir açıklama geldi.

Yayın:

-

aave

Popüler DeFi platformu Aave (AAVE) tarafından yeni bir açıklama geldi.

Platformun CEO’su Stani Kulechov tarafından yapılan açıklamalara göre önümüzdeki dönemde başlatılacak olan kurumsal yatırımcılara özel DeFi platformu Aave Pro isim değiştirdi.

bybit 300x250 - Aave Kurumsal Yatırımcılar İçin DeFi Platformunu Başlatıyor! İşte Aave Arc Detayları!

Buna göre yeni tasarlanan platform Aave Arc olarak isimlendirilecek.

Aave Arc Nedir?

Kurumsal yatırımcıların merkezsiz finansa girişi için bir kapı olarak tanımlanan Aave’in yeni ürününün Temmuz ayında başlatılması planlanıyordu. Temmuz ayının tamamlanmasına az bir süre varken platformun tam olarak ne zaman başlatılacağı netlik kazanmış değil. Kulechov tarafından yapılan açıklamalara göre ise Arc’ın başlatılabilmesi için sadece birkaç haftaya ihtiyaç var.

Aave Çözümleri

Aave, bir “lending” platformu olarak öne çıkıyor. Kullanıcıların havuzlara para yatırarak borç alma ve borç verme opsiyonuna sahip olmasına olanak tanıyan platform, en hızlı popülerleşen DeFi platformları arasında yer alıyor.

Kurumsal yatırımcılara ayrı olarak hizmet sunmaya hazırlanan Aave, yeni çözümü ile birlikte kurumsal yatırımcıların hissettiği riskleri en aza çekme peşinde. İzinsiz havuzların oluşturduğu risklerden bağımsız bir platform ortaya koyacak olan Aave ekibi, bu sayede DeFi’ın kapılarını kurumsal yatırımcılara açmayı hedefliyor.

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler