Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65073.99
1.48%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3176.45
3.66%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.14
7.04%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $573.6
2.43%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Aave Protocol, Kurumsal Müşterilerine Özel Havuz Açtı!

Aave Protocol, kurumsal müşterileri için özel, regülasyonlu bir havuz açtığını açıkladı. Aave’yi AML uyarısı ele verdi.

Clock
Paylaş
Aave Protocol, Kurumsal Müşterilerine Özel Havuz Açtı!

DeFi protokolü Aave Protocol, DeFi alanına girmek isteyen kurumsal müşterileri için özel, regülasyonlu bir havuz açtı.

Aave Protocol AML Uyarısı

Merkeziyetsiz kredi işlemleriyle adından söz ettiren Aave Protocol’ün bazı kullanıcılarına “AML uyarısı” yolladı. Kara para aklamayla mücadele (AML) kapsamında yapılan uyarı, sosyal paylaşım platformu Twitter üzerinde birkaç kullanıcı tarafından paylaşıldı.

728×90 muhabbit - Aave Protocol, Kurumsal Müşterilerine Özel Havuz Açtı!300x250 muhabbit - Aave Protocol, Kurumsal Müşterilerine Özel Havuz Açtı!

Mevzu bahis uyarıda kullanıcıya hesabının kara para aklamayla mücadele (AML) regülasyonları doğrultusunda hesabının kara listeye alındığı yer alıyor. Ayrıca bu adresten Aave Protocol’e girişinin artık mümkün olmadığı da uyarıya eklenmiş.

Aave Protocol tarafından kendisine gönderilen AML uyarısını paylaşan kullanıcılardan biri hesabının neden kara listeye alındığını sorguladı. Cevap ise Aave Protocol’ün kurucusu ve CEO’su Stani Kulechov’dan geldi.

https://twitter.com/StaniKulechov/status/1392469579427897347?s=20

CEO Kulechov, “bu adresle Aave Protocol’ü kullanamazsınız.” uyarısının geçerli olmadığını, bireysel kullanıcının Aave Protocol’ü her zaman kullanabileceği mesajını verdi.

Aave Protocol Kurumsal Özel Havuzu

Aave Protocol’ün merkeziyetsizliğine değinen CEO Stani Kulechov, sistemsel bir hatadan bahsederek aslında bu uyarının henüz test aşamasında olan özel bir havuz için oluşturulduğunu söyledi.

Ayrıca Kulechov özel havuzun, DeFi alanına girmeyi planlayan kurumsal müşterileri için bir “alıştırma” alanı olduğunu ekledi. Kulechov, test aşamasındaki özel havuz sonrası kurumsal müşterilerin de DeFi dünyasının fırsatlarından yararlanabileceğinin mesajını verdi.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar