Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65436.27
1.82%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3160.39
3.09%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.58
3.25%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $566.8
0.66%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

ABD Teksas Eyaletine Bağlı Fort Worth Şehrinde Bitcoin Madenciliği Yapılacak!

Teksas Blockchain Konseyi tarafından Fort Worth şehrine üç ASIC teçhizatı bağışlandı.

Clock
Paylaş
ABD Teksas Eyaletine Bağlı Fort Worth Şehrinde Bitcoin Madenciliği Yapılacak!

Haber kaynaklarından gelen bilgilere göre 26.04.2022 Salı günü ABD Teksas eyaletine bağlı Fort Worth şehrinin Belediye Başkanı Mattie Parker, Bitcoin madenciliğine başladıklarını duyurdu.

Belediye Başkanı Mattie Parker’ın açıklamasına göre Fort Worth, ABD’de Bitcoin madenciliği yapan ilk şehir hükümeti olarak kayıtlara geçti. Ayrıca Fort Worth şehri, kripto para madenciliği girişimine başlamak için Teksas Blockchain Konseyi ile ortaklık kurdu.

728×90 muhabbit - ABD Teksas Eyaletine Bağlı Fort Worth Şehrinde Bitcoin Madenciliği Yapılacak!300x250 muhabbit - ABD Teksas Eyaletine Bağlı Fort Worth Şehrinde Bitcoin Madenciliği Yapılacak!

Fort Worth Şehri, 3 ASIC Makinesiyle 7/24 Bitcoin Madenciliği Yapıyor

Teksas’a bağlı Fort Worth şehri, Fort Worth Belediye Binasında bulunan iklim kontrollü Bilgi Teknolojisi Çözümleri Departmanı Veri Merkezinde 7/24 Bitcoin madenciliği yapıyor. Haber, Belediye Başkanı Mattie Parker tarafından açıklandı ve Fort Worth hükümet temsilcileri, güvenlik açıklarını engellemek için madencilerin özel olarak ağırlanacağını söyledi.

fort worth 900x600 - ABD Teksas Eyaletine Bağlı Fort Worth Şehrinde Bitcoin Madenciliği Yapılacak!
Fort Worth

Fort Worth hükümet temsilcileri, Bitmain markalı S9 Bitcoin madencilik makinelerinin kar amacı gütmeyen bir dernek olan Teksas Blockchain Konseyi tarafından bağışlandığını söyledi. Teksas Blockchain Konseyi tarafından ise Fort Worth şehrine üç ASIC madencilik teçhizatı bağışlandığı açıklandı. Eğer belediyenin Bitcoin madenciliği programı sorumlu bir şekilde yürütülür ve hedeflerine ulaşırsa, programın daha sonra tekrar değerlendirileceği bildirildi.

Belediye Başkanı Mattie Parker konuyla ilgili şu açıklamada bulundu:

Blockchain teknolojisi ve finansal ortamda devrim yaratan kripto paralarla Fort Worth’u teknoloji dostu bir şehre dönüştürmek istiyoruz.

Bugün, Teksas Blockchain Konsilin desteği ve ortaklığıyla, büyük bir mesaj gönderirken o dünyaya küçük ölçekte adım atıyoruz.

Fort Worth geleceğin başladığı yer. Bu küçük ama güçlü makineler, Fort Worth’un teknoloji ve yenilik için lider bir merkez olma konusundaki daha büyük taahhüdünü işaret ediyor.

Daha fazla Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar