Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63241.98
-4.65%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3087.85
-4.46%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.3
-7.01%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $550.1
-4.46%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

ABD’de Bir Kamu Kuruluşu Açık Artırma ile Bitcoin Satacak!

U.S General Services Administration (GSA), Bitcoin satışı gerçekleştireceğini açıkladı.

Clock
Paylaş
ABD’de Bir Kamu Kuruluşu Açık Artırma ile Bitcoin Satacak!

ABD’li kamu kuruluşu açık artırma ile Bitcoin satacak. U.S General Services Administration (GSA), bugün Bitcoin satışı gerçekleştireceğini açıkladı. Başlayan açık artırmanın perşembe günü tamamlanması hedefleniyor.

5 farklı lot halinde satılacak BTC’lerin toplam adedi ise 4.94 BTC olarak açıklanmış durumda. Yaklaşık olarak 311.000 $ değerinde olan Bitcoin’lerin, hızlıca alıcı bulacağı düşünülüyor.

728×90 muhabbit - ABD'de Bir Kamu Kuruluşu Açık Artırma ile Bitcoin Satacak!300x250 muhabbit - ABD'de Bir Kamu Kuruluşu Açık Artırma ile Bitcoin Satacak!

2021 yılı içerisinde birçok kez açık artırma ile kripto para satan kurumun, ilgili kripto paraları nasıl elde ettiğine dair bir açıklama ise yayımlanmış değil.

Litecoin de Satmıştı

Geçtiğimiz yaz aylarında Litecoin (LTC) satışı da gerçekleştiren GSA, 150 LTC’yi açık artırma ile sahiplerine ulaştırmıştı.

Almanya’da da Satış Gerçekleşecek

Almanya Adalet Bakanlığı tarafından dün yapılan açıklamada da benzer bir satışın yapılacağı duyurulmuştu. Toplamda 215 BTC satacağını açıklayan kamu kuruluşu, operasyonlar sonucu ele geçirilen BTC’lerin açık artırma ile satılacağını belirtmişti.

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar