Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65598.51
2.87%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3130.13
5.09%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.13
10.15%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $562.8
2.57%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Aion Kurucusu Projeye Olan Desteğini Çekiyor Mu? İşte Açıklama!

Aion Kurucusu Matt Spoke, proje ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Clock
Paylaş
Aion Kurucusu Projeye Olan Desteğini Çekiyor Mu? İşte Açıklama!

Aion Kurucusu Matt Spoke, proje ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Projeye tam anlamıyla olmasa da desteğin kesileceği ve kaynakların farklı bir projeye aktarılacağını açıklayan Spoke, projenin devam edeceğinin de altını çizdi.

Kaynakların Moves isimli proje için harcanacağını belirten kurucu, Aion’un çalışmaya devam edeceğini belirtti.

728×90 muhabbit - Aion Kurucusu Projeye Olan Desteğini Çekiyor Mu? İşte Açıklama!300x250 muhabbit - Aion Kurucusu Projeye Olan Desteğini Çekiyor Mu? İşte Açıklama!

Aion için borsa listelemelerinin ve önemli araçların destekleneceğinin altı çizilirken, projenin artık öncelikler arasında olmadığı açıklandı.

https://twitter.com/MattSpoke/status/1352653774532313090

Vakfın elinde bulunan Aion yatırımlarının satılmayacağını belirten Spoke, OAN protokolünün devam edeceğini, topluluk ve vakıf tarafından desteklenmeye devam edeceği noktalarına da açıklık getirdi. Bu noktada gerekli olduğu takdirde vakfın, hash gücü ve staking gibi opsiyonlarla da destek vereceği projeden elde edilen, blok ödülleri ve staking gelirlerinin halka açık bir şekilde yakılacağı açıklandı.

Açıklamanın duyulmasının ardından AION fiyatında yüzde 15’e varan kayıp yaşandı. Son 24 saat için yüzde 7’lik kayıp yaşayan AION, an itibarıyla 0.079 $ seviyelerinden işlem görmekte.

2017 yılından beri birçok önde gelen borsada işlem gören AION, 20178 yılının Ocak ayında 9 $ seviyelerine kadar yükselmişti.

AION kurucusu tarafından yapılan açıklamalardan hoşnut olmayan topluluğun önümüzdeki dönemde nasıl davranacağı ise bilinmiyor.

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar