Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $52107.45
0.86%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2997.11
2.53%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.18
-2.05%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $353.8
0.14%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Akgezenlerin Sonunu Getiren İsim Bitcoin’e Merak Sardı!

Game of Thrones dizisinin ünlü ismi Maisie Williams Bitcoin’e merak sardı.

Clock
Paylaş
Akgezenlerin Sonunu Getiren İsim Bitcoin’e Merak Sardı!

Yayınlandığı günden beri tüm dünyanın ilgiyle seyrettiği efsane dizi Game of Thrones’ta oynadığı Arya Stark rolüyle gönüllere taht kuran oyuncu Maisie Williams, kripto para dünyasına merak sardı. Sosyal medya platformu Twitter’da takipçilerine sorduğu soru neredeyse bir milyon insan tarafından cevaplandı.

Binance BannerBinance Banner

Bitcoin longlamalı mıyım diye soran Maisi Williams, Bitcoin’in yaşadığı bullish dönemin farkında olmalı. Gittikçe artan kripto para özellikle de Bitcoin benimsenmesinin yankıları, İngiliz televizyon dünyasında da yankılanıyor olmalı.

İlginizi çekebilir: Bitcoin Haberleri

Sonuçlara bakacak olursak Williams’ın sorusuna cevap verenlerin %45’i evet derken %55’i ise hayır diyor (17.11.2020/14:00). Kripto para dünyasının ünlü isimlerinin yanı sıra Elon Musk gibi tüm dünyaca bilinen teknoloji devi isimler de Williams’ın sorusunun altına yorumlarını bıraktılar. Elon Musk, video/içerik paylaşım platformu Netflix’in geçtiğimiz yıl, ünlü oyun Witcher’dan uyarlanarak yayınlanan dizisine atıfta bulunarak “Toss a Bitcoin to your Witcher” yorumunu yaptı.

Elon Musk’ın eğlenceli yorumunun dışında kripto para dünyasından da yorumlar göze çarpıyordu. Son zamanlarda yaptığı Bitcoin alımlarıyla adından söz ettiren şirket Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz da Williams’a yorum yapan isimlerdendi.

Dün akşam 15 bin 800 dolardayken Bitcoin aldığını, daha sonra 20 bin dolara ve hatta 65 bin dolara kadar çıkacağını söyleyen Novogratz, çok fazla yeni yatırımcı olduğunu ve sınırlı rezervi olduğu için ticaretinin çok daha kolaylaştığını yani alması gerektiğini ekledi.

Maisie Williams’ın sorusunun süresi 17 Kasım 2020 yani bugün 23:05’te bitecek. Süre bittikten sonra soruya gelen cevap yüzdesi tekrar güncellenecektir.

Güncelleme: 902 bin 304 kişinin katıldığı oylama sonuçlandı. Bunların %46,6’sı evet oyunu kullanırken %53,4’ünün cevabı hayırdı. Sonuçlanan anketin ardından ünlü oyuncu yeni bir paylaşım yaptı. Gelen tavsiyeler ve oylar için teşekkür eden GoT’un Arya’sı Maisie Williams, “yine de aldım” dedi.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar