Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $52091.64
1.02%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3003.8
2.94%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.07
-2.51%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $353.7
-0.06%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Alameda Research Reef Finance’e Yatırım Yaptı!

Alameda’dan yeni bir yatırım!

Clock
Paylaş
Alameda Research Reef Finance’e Yatırım Yaptı!

Alameda Research, seyahat uygulaması Maps.me ve merkezi olmayan finans protokolü Oxygen’e yatırım yaptıktan sonra, Polkadot tabanlı DeFi protokolü Reef Finance’e 20 milyon $’lık yatırım yapacağını açıkladı.

Reef Finance’e göre Alameda Research, 20 milyon $ değerinde REEF satın alacak. REEF’in şu anki fiyatına bakacak olursak, Alameda Research 528 milyon adetlik REEF tutacak. Bu yatırımın asıl amacı ise, iki şirketin “yakın gelecekte” teknoloji ve strateji üzerine işbirliği yapacak olması olarak açıklandı. Reef CEO’su Denko Mancheski, ek fonların Reef blockchaininde DeFi uygulamalarının geliştirilmesine yardımcı olacağını söyledi.

Binance BannerBinance Banner

Reef’e yapılan 20 milyon $’lık yatırım, Alameda’nın Oxygen’e ve Maps.me’ye yaptığı 40-50 milyon $’lık yatırımlardan sonra geldi. Alameda, Reef yatırımı sayesinde, Serum ve Raydium ile daha fazla entegrasyon hedeflediğini belirtti.

Bildiğiniz gibi Reef, Aralık ayında Binance Launchpool‘a gelen ilk Polkadot tabanlı proje oldu. Yılın başından bu yana REEF, 0.014 $’dan 0.052 $’a kadar yükseldi.

Alameda Research’in yaptığı yatırım, REEF kullanıcılarını ve yatırımcılarının yüzünü güldürecekmiş gibi görünüyor.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar