Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69882.12
-0.16%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3870.01
3.78%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.03
-1.28%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $610.7
-1.56%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Almanya’nın En Büyük Federal Bankası Kripto Para Saklama Hizmetlerine Başlıyor

Clock
Paylaş
Almanya’nın En Büyük Federal Bankası Kripto Para Saklama Hizmetlerine Başlıyor

Almanya’nın en büyük federal bankası Landesbank Baden-Württemberg (LBBW), Bitpanda borsası ile işbirliği yaparak kripto para saklama hizmetleri sunmaya başlamayı planlıyor. İki şirket Pazartesi günü yaptıkları açıklamada, LBBW ve Bitpanda’nın 2024’ün ikinci yarısında kurumsal ve şirket müşterilerine kripto para saklama hizmeti sunacağını belirtti.

728×90 muhabbit - Almanya'nın En Büyük Federal Bankası Kripto Para Saklama Hizmetlerine Başlıyor300x250 muhabbit - Almanya'nın En Büyük Federal Bankası Kripto Para Saklama Hizmetlerine Başlıyor

Landesbank Baden-Württemberg (LBBW), Bitpanda borsası ile işbirliği yaptı

LBBW‘nin kurumsal bankacılık yönetim direktörü Jürgen Harengel, “Kurumsal müşterilerimizden dijital varlıklara olan talep artıyor” dedi. Alman bankaları bu yılın ilerleyen zamanlarında yürürlüğe girecek AB düzenlemelerinden önce kripto varlıklara yönelik olarak daha aktif hale gelmiş durumda.

LBBW, Almanya’nın bazı bankaları, Baden-Württemberg eyaleti ve Stuttgart şehrinin sahipleri arasında bulunuyor. Ve varlıkları yaklaşık olarak 333 milyar avro (355 milyar dolar) civarında.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar