BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Altcoin Piyasası Yeşili Yaktı! ZRX ve OMG’den Müthiş Artış!

21 Ağustos itibariyle birçok altcoin yeşili yakmış durumda. Bitcoin fiyatının yeniden 11.800 $ seviyesinin üzerine gelmesi ile birlikte altcoinlerde de önemli yükselişler yeniden başlamış görünüyor.

Yayın:

-

altcoin yükselişi

Bu sabah gelen veriler altcoinlerin birkaç günlük düşüşü geride bıraktığını gösteriyor.

21 Ağustos itibariyle birçok altcoin yeşili yakmış durumda. Bitcoin fiyatının yeniden 11.800 $ seviyesinin üzerine gelmesi ile birlikte altcoinlerde de önemli yükselişler yeniden başlamış görünüyor.

Bitcoin’de Açık Pozisyon Miktarı Tüm Zamanların Zirvesinde

Bitcon tarafında çok hareketli günler geçirilmemesine rağmen Skew tarafından yayınlanan verilere göre açık pozisyonların toplamı 5 milyar $ ile tarihi zirvede görünüyor.

Günün Yıldızları

21 Ağustos sabahındaki verilere göre en çok kazandıran iki altcoin OMG Network (OMG) ve 0x (ZRX) olarak öne çıkıyor.

Dolar bazında son 24 saatte yüzde 78’lik yükseliş ile 6.42 $ seviyesinden işlem gören OMG, Tether tarafından gelen haber ile yükselişine başlamıştı. Yapılan duyuruda Ethereum üzerindeki transferleri hızlandırmak ve çok daha düşük maliyet ile daha fazla işlem yapabilmekte adına OMG Layer’ı üzerinde USDT transferlerine başladığını belirten şirket, Bitfinex’te yatırma çekme işlemlerinin aktive edildiğini duyurmuştu. Ardından gelen yükseliş ise yaklaşık iki gündür durmaksızın devam ediyor.

Tether, OMG üzerinde USDT işlemlerinin başlayacağını birkaç ay önce duyurmuştu ancak ilk transfer işlemlerinin başlayışı iki gün önce duyuruldu.

Diğer yükseliş ise ZRX tarafında geldi. Yüzde 74’lük artış ile neredeyse 1 $ seviyelerine yaklaşan ZRX, 0.92 $ seviyelerinden alıcı bulmakta.

ZRX ve OMG’in yanı sıra altcoinlerde de genel bir yükseliş hakim durumda. BAT ve LRC gibi altcoinlerde yüzde 30’a varan yükselişler görülürken sırayla bütün altcoinler yükselişe geçiyor gibi görünüyor.

Sizce yükselişler ne kadar devam edecek?

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALTCOIN

Ethereum ETH Fiyat Analizi 25.11.2020

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ethereum’u inceliyoruz (25.11.2020). Ethereum grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Yayın:

-

Bu akşamüstü twitter hesabımda bir anket düzenledim ve hangi coin için fiyat analizi yazısı hazırlmamı istediğinizi sordum. Oyların çoğunluğunu Ethereum ETH aldı. Bundan dolayı bugün Ethereum’u inceleyeceğiz.

Ethereum ETH fiyat grafiği 25.11.2020. 30 dakikalık grafik veriler FTX borsasına aittir

Bugün Ethereum için genel vadede bakmayacağız. Biraz daha detaya ineceğiz. Çünkü hem youtube kanalımızda hazırladığım videoda hem de önceki yazılarımda Ethereum’un genel vade için yeterince analiz yaptım.

Alttaki ve üstteki iki büyük alan, büyük zaman dilimindeki destek ve direnç bölgelerimiz. 500 dolar bandındaki direnci kırmasıyla bir üstteki direnç bölgesinden ret almış durumda. Bu iki bölge arasında bizim için önemli 2 destek seviyesi var. Bunlardan ilk 580 dolar seviyesi diğeri de 550 dolar seviyesi. 580 dolar desteğini bu sabah test ettik.

Diğer yandan üst tarafta kanal benzeri bir yapı görmekteyiz. Eğer alt banda bir test gerçekleşirse daha emin olacağım bir durum var. O da şu; orada bir bayrak formasyonu oluşmuş olur. Oluşan bayrak formasyonu da bullish. Bu bullish bayrak formasyonunun yukarı kırılmasıyla önümüzdeki direnci geçebiliriz. Şimdilik görüşlerim bu kadar yeni yapılar oluştukça güncellemeye devam edeceğim.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

Binance XRP Spark Token Dağıtımını Destekleyecek!

Binance, elinde XRP tutan yatırımcılara Spark token Airdrop’unu destekleyeceğini açıkladı.

Yayın:

-

binance kripto para borsası

Küresel kripto para borsası Binance, elinde XRP tutan yatırımcılara dağıtılacak olan Spark token Airdrop’unu destekleyeceğini açıkladı. Sosyal medya platformu Twitter üzerinden yapılan paylaşımda Binance, Spark dağıtım furyasına katıldığını açıkladı.

Küresel kripto para borsasının Twitter hesabından yapılan paylaşımın yanı sıra sayfasında Airdrop’un nasıl gerçekleşeceğini de açıkladı. 11 Aralık 22:00 itibarıyla XRP para yatırma ve çekme işlemlerinin durdurulacağı ve cüzdanlardaki XRP miktarları için ekran görüntüsü alma işleminin başlatılacağı belirtildi. Ekran görüntüsü alım işlemleri bittiği anda para yatırma ve çekme işlemlerinin devam ettirileceği, Spark dağıtımının da 12 Aralık’ta başlatılacağı açıklandı.

Bitstamp ve Crypto.com’un ardından Binance’in de Spark Airdrop’unu destekleyeceğini açıklamasıyla birlikte gözler diğer büyük kripto para borsalarına döndü.

Kasım ayının başında elinde XRP tutan yatırımcılara, Flare Network’ün token’ı SPARK’ın 1:1 oranında dağıtımı yapılacağı açıklanmıştı. Ardından teker teker kripto para borsalarının desteğini alan airdrop’un 12 Aralık tarihinde gerçekleşmesi planlanıyor.

Daha fazla XRP haberi için: XRP Haberleri
Daha fazla kripto para borsalarından haberler için: Borsa HaberleriOKUMAYA DEVAM ET
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.