Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64764.01
-0.19%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3435.48
-1.30%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.09
-1.33%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $573
-0.81%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Altcoinlerde Son ‘Düşüş’ Şansı: Analistlerden Kritik Uyarılar

Clock
Paylaş
Altcoinlerde Son ‘Düşüş’ Şansı: Analistlerden Kritik Uyarılar

Altcoinler, belirsizlik ve durgunluk içinde hem analistleri hem de yatırımcıları zorluyor. İşte X’deki popüler bazı analistlerin altcoin piyasasındaki fırsatlar hakkında düşündükleri!

Altcoin Piyasasında Yatırım Stratejileri

X’deki bazı analistler mevcut piyasa koşullarında altcoinlerin dip seviyelerde olduğunu belirtiyor. Bu günler altcoin alımı için fırsatlar sunabilir. Yatırımcıların dikkatli olması ve piyasayı yakından takip etmeleri önemlidir.

728×90 muhabbit - Altcoinlerde Son 'Düşüş' Şansı: Analistlerden Kritik Uyarılar300x250 muhabbit - Altcoinlerde Son 'Düşüş' Şansı: Analistlerden Kritik Uyarılar

Analist Moustache Altcoin Öngörüleri

2024 için altcoin potansiyelini yüksek gören Moustache, grafik modellerinin 2020 ve 2017’ye benzerlik gösterdiğini belirtti. Ayrıca 2 haftalık Gauss kanalının kırmızıdan yeşile dönmesinin yükseliş sinyali verdiğini vurguladı. Kısa vadeli dalgalanmaların yatırımcıları etkilememesi gerektiğini söyledi.

DeFi Analisti Wolf’un RUNE Değerlendirmesi

Wolf, altcoinlerin zor durumda olmasına rağmen RUNE’ın güçlü temellerine dikkat çekti. RUNE’ın 0,8 dolardan 11 dolara çıkmasını hatırlatan Wolf, altcoinlerin yakında yeniden yükseleceğine ve RUNE’ın bu süreçte en iyi performansı göstereceğine inandığını ifade etti.

Analist Michael Van De Poppe’nin Yorumu

Michael Van De Poppe, altcoinlerin satılması için uygun bir zaman olmadığını belirtti. Altcoinlerin dip seviyelerinde olduğunu ve bu dönemlerde alım yapanların 3-6 ay içinde kazançlı çıkacağını öne sürdü.

Virtual Bacon’un Satış Uyarısı

Virtual Bacon, altcoinlerin dip seviyelere yaklaştığını belirterek, bu dönemde satış yapmaktan kaçınılmasını önerdi. Pazara girmek isteyenler için en uygun zamanın şu an olduğunu ifade etti.

Poseidon’un Bitcoin Hakimiyeti Analizi

Poseidon, Bitcoin hakimiyetinin şu ana kadar haftalık ema21 trendini bozmadan bu eğilimi koruduğuna dikkat çekti. Haftalık kapanışların bu trendin altına düşmesi durumunda, altcoinlerin yükselişe geçeceğini ve büyük kazançlar sağlayacağını belirtti. CoinPedia

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar