Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65670
-1.54%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3529.6
-1.55%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.43
-5.64%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.8
-1.35%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Altcointurk Bol Etkinlikli Bir Eylül Ayı Geçirdi!

Altcointurk etkinliklerine devam ediyor.

Clock
Paylaş
Altcointurk Bol Etkinlikli Bir Eylül Ayı Geçirdi!

Altcointurk etkinliklerine devam ediyor. Altcointurk, Eylül ayında da İstanbul, Ankara KriptoCuma ve X’te yer alan Spaces yayınları ile binlerce kişiye ulaşmayı başardı.

NFT Topluluk Günü Etkinliği Gerçekleştirildi!

Web3 ekosisteminin önemli markalarından biri olan Altcointurk, Tracker Academy ve Utilify’ın işbirliği ile NFT Topluluk Günü etkinliği gerçekleştirdi. Katılımın oldukça yüksek olduğu etkinliğe Altcointurk Base ev sahipliği yaptı. NFT Topluluk Günü etkinliğinde NFT’lerin web3 ekosistemine olan katkıları ve geleceklerine dair önemli konular konuşuldu.

728×90 muhabbit - Altcointurk Bol Etkinlikli Bir Eylül Ayı Geçirdi!300x250 muhabbit - Altcointurk Bol Etkinlikli Bir Eylül Ayı Geçirdi!

Utilify CEO’su Bertuğ Oymak etkinlikte şu açıklamalarda bulundu:

“Markalar NFT topluluk gücünü ilk NFT dalgasında doğru kullanamadı, koleksiyon satışlarıyla yatırım beklentili müşteri derdi edindiler sadece. Şimdi ise bu teknolojiyi sadakat altyapılarıyla topluluk oluşturmak için ödül olarak kullanıyorlar ve bu sistem başarıyla çalışıyor.”

Utilify CEO’su Bertuğ Oymak

Altcointurk CEO’su Volkan Korkmaz etkinlikte şu açıklamalarda bulundu:

“NFT’lerin arka planına doğru faydalar sağlanmadığı sürece resimden öteye geçmeleri pek mümkün değil. Bizde bu gerçeği göz önüne alarak, Altcointurk NFT’lerimiz ile topluluğun katılımını ödüllendirdiğimiz bir yapı inşaa ettik. Online ve offline olarak topluluğumuza verdiğimiz NFT’lerimizin kullanım alanı olacak Altcointurk MarketPlace’i çok yakında duyuracağız.”

Altcointurk CEO’su Volkan Korkmaz

Tracker Academy CEO’su Hakan Kesler etkinlikte şu açıklamalarda bulundu:

“NFT koleksiyonlarının çoğu yok olmaya mahkum ancak sürdürülebilir kullanım alanı sunan projeler ile gelecekte çok daha başarılı koleksiyonlar göreceğiz.”

Tracker Academy CEO’su Hakan Kesler

Cosmoverse KriptoCuma

Türkiye’de 2023 yılında gerçekleşecek global Web3 etkinliği Cosmoverse’nin ilk duraklarından biri Altcointurk Base oldu. Altcointurk Base’de CosmoverseHQ’nun katkılarıyla Cosmoverse KriptoCuma gerçekleştirildi.

altcointurk 800x600 - Altcointurk Bol Etkinlikli Bir Eylül Ayı Geçirdi!

Zapper’dan DeFI Atölyesi

Oyunlaştırma yöntemi ile DeFi öğrenmeye imkan sağlayan portföy izleyicisi olan Zapper, Altcointurk Base’de bir DeFI Atölyesi düzenledi. Etkinlikte temel DeFi kavramları ve Zapper’ın bu alandaki faaliyetleri ele alındı.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar