Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59400
2.70%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3171.47
1.55%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.95
0.31%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $534.3
-0.04%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Altcointurk Kasım Ayını Dolu Dolu Geçirdi!

Altcointurk etkinliklerine devam ediyor.

Clock
Paylaş
Altcointurk Kasım Ayını Dolu Dolu Geçirdi!

Altcointurk etkinliklerine devam ediyor. Altcointurk, Kasım ayını da dolu dolu geçirdi. Altcointurk, Binance Blockchain Week ve Devconnect başta olmak üzere birçok önemli etkinlikte hem katılımcı, hem düzenleyici hem de yer sağlayıcı olarak yerini aldı.

Altcointurk Gitcoin Grant 19’a Katılmaya Hak Kazandı!

altcointurk 900x506 - Altcointurk Kasım Ayını Dolu Dolu Geçirdi!

Kasım ayında Altcointurk cephesinde önemli gelişmeler yaşandı. Altcointurk açık kaynak ve topluluk destekli projelere finansman sağlayan bir girişim olarak bilinen Gitcoin Grant 19’a katılmaya hak kazandı. Söz konusu bu girişim ile birlikte projeler belli zamanlarda bağış turlarına katılım sağlar ve destek alabilirler.

728×90 muhabbit - Altcointurk Kasım Ayını Dolu Dolu Geçirdi!300x250 muhabbit - Altcointurk Kasım Ayını Dolu Dolu Geçirdi!

KriptoCuma Etkinlikleri

kriptocuma 900x506 - Altcointurk Kasım Ayını Dolu Dolu Geçirdi!

Altcointurk tarafından her hafta Cuma günü düzenlenen KriptoCuma etkinlikleri Kasım ayında Istanbul Blockchain Women, Arpa Network, Contentos, ICP Hub Turkey, Areon, Gitcoin, GreenPill ve LBank gibi önemli markalara ev sahipliği yaptı.

Altcointurk CEO’su Volkan Korkmaz BingX tarafından düzenlenen Ethereum 2030 etkinliğinde konuşmacı olarak yer aldı. Konuşmasında web3 ekosisteminde toplulukların önemine yer veren Korkmaz, Altcointurk’ün gelecek hedeflerinden de söz etti.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar