Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64746.02
-2.60%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3417.27
-3.63%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.95
-9.23%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $580
-4.18%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Altcointurk’te Mayıs Ayı Boyunca Binlerce Kişi Ağırlandı

Altcointurk Base’deki etkinliklerde katılımcılara önemli bir network ortamı sağlandı.

Clock
Paylaş
Altcointurk’te Mayıs Ayı Boyunca Binlerce Kişi Ağırlandı

Altcointurk, mayıs ayı boyunca Altcointurk Base’de gerçekleştirdiği başta Kripto Cuma olmak üzere çeşitli etkinlikler ve Twitter Spaces yayınlarında binlerce kişiyi ağırladı.

Hem fiziki hem de online olarak gerçekleşen bütün bu etkinliklerde, topluluk tarafıyla ve iş birliği içerisinde olan herkesle yoğun etkileşime geçildi. Özellikle fiziki olarak Altcointurk Base’deki etkinliklerde katılımcılara önemli bir network ortamı da sağlandı.

728×90 muhabbit - Altcointurk'te Mayıs Ayı Boyunca Binlerce Kişi Ağırlandı300x250 muhabbit - Altcointurk'te Mayıs Ayı Boyunca Binlerce Kişi Ağırlandı
Picture1 - Altcointurk'te Mayıs Ayı Boyunca Binlerce Kişi Ağırlandı

PrimeXBT Trade Yarışması

Altcointurk Base’de düzenlenen Prime XBT Trade yarışmasında kendilerine verilen süre içerisinde hedeflerini gerçekleştirmeye çalışan 25 yarışmacı, birbiriyle mücadele ederek ve aynı zamanda da eğlenerek keyifli bir zaman geçirdiler. Yarışmanın sonunda dereceye giren tüm yarışmacılara ve izleyicilere çeşitli ödüller ve merch box hediye edildi. 

Bitcoin Pizza Günü: #BinancePizza

22 Mayıs Bitcoin Pizza Günü’nde, Binance ile birlikte düzenlenen #BinancePizza etkinliğine ev sahipliği yapan Altcointurk Base 150’den fazla katılımcısı, düzenlenen yarışmalar ve hediyeler ile keyifli bir etkinliği daha geride bıraktı.

Picture2 800x600 - Altcointurk'te Mayıs Ayı Boyunca Binlerce Kişi Ağırlandı

#BingXKriptoCuma

BingX sponsorluğunda, borsanın 5. Yıl kutlamaları kapsamında gerçekleştirilen BingXKriptoCuma etkinliğinde 100’den fazla katılımcı, sunulan ikramlar, kendileri için hazırlanmış merch boxlar, müzik dinletisi ve sunumlarla keyifli anlar geçirdiler.

2018 yılından beri artık klasikleşmiş olan #KriptoCuma etkinliklerimizde mayıs ayı boyunca 500’den fazla katılımcıya ev sahipliği yapıldı. Katılımcılar her Kripto Cuma’ya özel hazırlanmış olan ve partnerimiz Utilify tarafından oluşturulan ücretsiz Memories NFT’leri ile topluluğumuz özelindeki “İyilik Sistemi” içerisinde yer almaktadırlar.

Altcointurk Twitter Spaces

Her hafta merakla beklenen, Web3 ve para piyasalarının önemli isimlerini konuk ettiğimiz, Sharkcrypto ve Volkan Korkmaz’ın hazırlayıp sunduğu Onuncu Köy yayını ile Bist ve kripto para piyasalarının değerlendirildiği, Altcointurk Eğitmeni Edebi Kripto ve Borsa Yatırımcısı ve Eğitmen Osman Altıntaş’ın hazırlayıp sunduğu ”Para Piyasalarına Bakış” programında mayıs ayı boyunca 1000’den fazla dinleyici ağırlandı.

Twitter Space aracılığıyla yapmış olduğumuz AMA etkinliklerimizde mayıs ayı’nda, KimlikDAO ve BingX’i misafir ettik. Yaklaşık 700 kişiye ulaştığımız AMA etkinliklerimizde dinleyicilerimiz hem projelerin detaylarını öğrendi hem de sordukları soruların karşılığında ve çekilişle çeşitli ödüller kazandılar.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar