Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56762.72
0.32%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3233.85
-0.97%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.2
-1.21%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396
-1.37%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Analiz Raporu 13.12.2020

Bu yazıda şimdiye dek hazırlamış olduğum fiyat analizi yazılarının şu anki durumlarına baktık. Belirlediğimiz destek, direnç ve trend bölgeleri nasıl çalışmış? Beklediğimiz hareketler gerçekleşmiş mi?

Clock
Paylaş
Analiz Raporu 13.12.2020

Her pazar olduğu gibi bu pazar günü de analiz raporunu hazırladım. Bakalım bu hafta muhabbit.com okuyucuları için hazırladığım analizlerin son durumları nedir.

Bitcoin Fiyat Analizi 8.12.2020

İlgili yazıma buradan ulaşabilirsiniz. Burada OBO formasyonunu ve simetrik üçgeni belirtip, bir düşüş dalgası daha beklediğimi belirtmiştim. Analizi hazırladıktan birkaç saat sonra da düşüş gerçekleşmiş.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Binance BannerBinance Banner

8.12.2020 tarihli Bitcoin BTC fiyat analizi grafiğinin şu anki hali. Sarı dikey çizgiden sonrası analiz yapıldığı zamanın sonrasını göstermektedir.

Ethereum Fiyat Analizi 9.12.2020

İlgili yazıma buradan ulaşabilirsiniz. Bu yazıda düşük tepeler ve düşük dipler oluştuğunu söylemiştim. Sonrasında ise bir düşüş dalgası daha geldi. Diğer yandan mor trendi takip ettiğimi belirtmiştim. Bugünkü hareketle bu trend kırılmış oldu.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

9.12.2020 tarihli Ethereum ETH fiyat analizi grafiğinin şu anki hali. Sarı dikey çizgiden sonrası analiz yapıldığı zamanın sonrasını göstermektedir.

Ripple XRP Fiyat Analizi 10.12.2020

İlgili yazıma buradan ulaşabilirsiniz. Destek ve dirençler oldukça düzgün bir şekilde çalışmış. Yazıda üçgenin alt bandına güvenmediğimi (yeterli test olmamasından dolayı) belirtmiştim. Açıkçası şu anda da pek güvenmiyorum. Destek üzerinde ikili dip formasyonu oluşturmuş durumda.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

10.12.2020 tarihli Ripple XRP fiyat analizi grafiğinin şu anki hali. Sarı dikey çizgiden sonrası analiz yapıldığı zamanın sonrasını göstermektedir.

Litecoin Fiyat Analizi 11.12.2020

İlgili yazıma buradan ulaşabilirsiniz. Bu yazıda ikili tepe formasyonu ihtimalinden bahsetmiştim. Ancak fiyat şu an dönmüş durumda. Direncini de kırmış görünüyor. Birkaç gün sonra grafik biraz daha ilerledikten sonra tekrar incelemek daha sağlıklı olacaktır.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

11.12.2020 tarihli Litecoin LTC fiyat analizi grafiğinin şu anki hali. Sarı dikey çizgiden sonrası analiz yapıldığı zamanın sonrasını göstermektedir.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar