Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67664.8
1.11%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3125.39
1.56%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.75
2.42%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $576.8
-0.07%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Andreessen Horowitz, Matter Labs için 50 Milyon Dolarlık Fon Topladı!

Matter Labs, bilimsel ve mühendislik ekiplerini genişletmek ve ticari büyümesini finanse etmek için toplanan fonu kullanacak!

Clock
Paylaş
Andreessen Horowitz, Matter Labs için 50 Milyon Dolarlık Fon Topladı!

Matter Labs, Pazartesi günü bir duyuru gerçekleştirdi.

matter labs twıtter

Ethereum “layer 2” ölçeklendirme protokolü zkSync’in arkasındaki firma Matter Labs, Andreessen Horowitz (a16z) yönettiği bir B Serisi finansman turunda 50 milyon dolara yakın fon topladı.

Toplanan para ile Matter Labs, bilimsel ve mühendislik ekiplerine yatırım yapacak. Bunun yanında ticari büyümesini finanse etmek için de aynı parayı kullanacak. Şubat ayında sona erecek olan 6 milyon dolarlık A Serisi finansman turuna şimdilik Placeholder, Dragonfly ve 1kx katıldı.

Blockchain.com, Crypto.com, Consensys, Bybit, OKEx, Alchemy, Covalent, Aave, ParaSwap, Lido, Futureswap, Gnosis, Rarible ve diğerleri de yatırımcılar arasındaydı.

2019’da ilk halka açık ZK “rollup” prototipini piyasaya süren Matter Labs, zero-knowledge (ZK) teknolojisini Ethereum üzerinde oluşturdu. ZkSync’in birinci sürümü, işlemleri hızlandırmak için tasarlandı ve Temmuz 2020’den beri Ethereum “mainnet”inde olan ödemeler için bir ZK “rollup”ıdır.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar