Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69720.08
-0.40%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3811.99
1.25%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.77
-3.77%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $614.4
-1.48%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Animoca Brands, Dijital Pazarlama Devini Bünyesine Dahil Etti!

Animoca Brands yatırımlarına devam ediyor.

Clock
Paylaş
Animoca Brands, Dijital Pazarlama Devini Bünyesine Dahil Etti!

NFT ve sanal dünya odaklı oyun geliştiricisi Animoca Brands, yakın zaman önce yaptığı açıklama ile yeni bir anlaşma gerçekleştirdiğini duyurdu.

Şirket açıklamasında, Avustralya dijital pazarlama ajansı Be Media’nın önemli bir hissesini satın aldığını duyurdu.

728×90 muhabbit - Animoca Brands, Dijital Pazarlama Devini Bünyesine Dahil Etti!300x250 muhabbit - Animoca Brands, Dijital Pazarlama Devini Bünyesine Dahil Etti!

2013 yılından itibaren faaliyet gösteren Melbourne ve Sydney’de lokasyonları bulunan Be Media, Web2 firmalarına reklam ve dijital strateji hizmeti sağlıyor. Şirket her ne kadar kripto para sektörü ile bağlantılı olmasa da Animoca ile birlikte Web 3 alanına adım atacak.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Yapılan duyuruya göre Be Media, Animoca’nın NFT’ler gibi çeşitli blok zinciri odaklı girişimleriyle ilgili olarak önde gelen Avustralyalı markalarla ortaklıklar kuracak.

“Satın almanın ardından Be Media, şirketin ele alacağı fırsatları değerlendirmek için blok zinciri geliştirme ve proje yönetimi alanlarında agresif bir çalışma gerçekleştirecek.”

Be Media’nın kurucusu ve CEO’su Jordan Fogarty kısa süre önce yaptığı açıklama ile yerel iş sektöründen NFT’ler ve Web3 teknolojisini benimsemek için şu anda “çılgın” bir talep olduğunu öne sürdü.

“Dışarıda pek çok marka web3’te bir şeyler yapmaları gerektiğini söylüyor. Ancak alan daha yeni olduğu için beceri ve deneyime sahip çok fazla servis sağlayıcısı yok.”

Animoca Brands Oyun Ekosistemini Büyütmeye Devam Ediyor

Yaklaşık 5 milyar dolar piyasa değerinde sahip olan Animoca, son birkaç yıldır yaptığı yatırımlar ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Özellikle blockchain tabanlı oyun şirketlerine yatırım yapan şirket, kısa süre önce yeni yatırımlarını duyurmuştu.

Geçtiğimiz hafta yapılan şirket açıklamasında, GEAR.CLUB, F1 Mobile, Need for Speed: Porsche ve Rally gibi araba yarışı odaklı oyunların yaratıcısı olan Fransız oyun geliştiricisi Eden Games’in satın alındığı açıklanmıştı.

animoca - Animoca Brands, Dijital Pazarlama Devini Bünyesine Dahil Etti!

Yine hatırlanacağı üzere Hong Kong merkezli Animoca Brands, bu yılın şubat ayında, Torque Burnout ve Torque Drift gibi oyunların arkasındaki mobil oyun geliştiricisi Grease Monkey’i de satın almıştı.  

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar