Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60170.49
3.92%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3204.81
2.59%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.17
1.91%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $538.8
0.90%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Animoca Brands Formula E: High Voltage’ı Duyurdu!

Animoca Brands yeni ürününü duyurdu!

Clock
Paylaş
Animoca Brands Formula E: High Voltage’ı Duyurdu!

Animoca Brands, Formula E: High Voltage isimli yeni ürün serisini duyurdu! Şirket, yeni çıkacak olan NFT ürünlerini açık artırma ile satışa sunacak.

26 Ağustos – 2 Eylül 2021 tarihleri arasında 24 Formula E araba NFT’si, Binance üzerinde açık artırmaya çıkarılacak. Tahmin edebileceğiniz gibi tüm açık artırma, BNB ile yapılacak.

728×90 muhabbit - Animoca Brands Formula E: High Voltage'ı Duyurdu!300x250 muhabbit - Animoca Brands Formula E: High Voltage'ı Duyurdu!

Animoca Brands tarafından geliştirilen oyun, Formula E tarafından resmi olarak lisanslanan ilk yarış oyunu olarak tarihe geçti. Açıklananlara göre yeni oyun, F1® Delta Time, MotoGP™ Ignition ve REVV Racing oyunlarını içeren REVV Motorsports‘un bir parçası olacak.

Yakında satışa sunulacak olan NFT’ler, gerçek Formula E araçlarının 3 boyutlu görüntüleri ile dizayn edilmiş. İlk açık artırmadaki arabalar, “1” numaralı First Edition’ın bir parçası.

İlk satış artırmada satılacak olan NFT’ler, “Efsanevi” seviyede olacak. Tahmin edebileceğiniz gibi bu seviyede bir NFT’ye sahip olmak size oyunda ciddi avantajlar sağlayabilir.

Animoca Brands’in kurucu ortağı ve CEO’su Yat Siu, konu hakkında şunları söyledi:

Formula E: High Voltage, elektrikli araba yarışlarının teknolojik yeniliğini gösterecek. Ayrıca Oyunun ilk açık artırmasının Binance üzerinde yer almasından onur duyuyoruz.

Ayrıca Formula E’nin Baş Stratejist ve İş Sorumlusu Hannah Brown, “Formula E: High Voltage, oyunculara stratejik becerilerini dünya çapındaki diğer taraftarlara karşı test etme fırsatı sağlayacak. Formula E, inovasyonu bir adım yukarı taşımak ve yeni teknolojileri benimsemek anlamına geliyor.” dedi.

NFT Nedir?

NFT’ler orijinalliği, mülkiyeti ve nasıl geliştirildiği bağımsız bir şekilde garanti edilen ve blockchain teknolojisi ile güvenliği sağlanan dijital varlık ve koleksiyon ürünleridir.

Çoğu dijital içeriğin aksine NFT’ler, tıpkı fiziksel koleksiyon ürünleri gibi gerçekten sahiplerine aittir. NFT’lerin bu özelliği, oyun varlıkları ve dijital koleksiyon ürünleri olarak önemli bir değer kazanmasını sağladı.

https://muhabbit.com/2021-yilinin-gozbebegi-nftler-nedir-sizin-icin-acikladik/

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar