BİZİ TAKİP EDİN

BITCOIN

Animoca Brands ve Binance Ortaklık Kuruyor!

Animoca Brands, Binance Smart Chain kullanacağını duyurdu!

Yayın:

-

Animoca

Animoca Brands ve Binance, blockchain projeleri için altyapı olarak Binance Smart Chain’i kullanacağını duyurdu!

13 Ocak tarihinde, Animoca’nın bildirdiği habere göre, Binance Smart Chain ile oyun varlıkları, yenilikçi bir şekilde tokenleştirilecek. Bu sayede iki şirket arasında stratejik bir ortaklık kurulacak.

bybit 300x250 - Animoca Brands ve Binance Ortaklık Kuruyor!

Bildiğiniz gibi Binance Smart Chain, Binance tarafından geliştirilen bir blockchain platformu. İşbirliğinin parçası olarak Binance Smart Chain, Animoca’ya ürün, pazar stratejileri ve blockchain alanında danışmanlık hizmeti sunacak. Animoca Brands ise, Binance Smart Chain üzerinde ek sanal varlıklar geliştirecek. İki kuruluşun en büyük amacı, sanal varlıkların tokenleştirilmesi için yenilikçi bir yaklaşım keşfinde bulunmak.

Animoca Brands ve Binance Smart Chain, oyun ve e-spor dahil olmak üzere geniş eğlence sektörüne blockchain teknolojisini ve tokenleştirme stratejilerini tanıtmayı planlıyor.

Animoca Brands’in CEO’su ve kurucu ortağı Yat Liu, “Dünyanın en etkili borsasıyla ortaklık kurmaktan ve projelerimizi Binance Smart Chain üzerinde sunacak olduğumuz için inanılmaz derecede heyecanlıyız. Oyun sektöründe önemli bir değişimin eşiğinde olduğumuza inanıyoruz ve oyuncular adına olan vizyonumuzu paylaşan iş ortaklarımız ile işbirliği yapmayı iple çekiyoruz” dedi.

Binance M&A Başkan Yardımcısı Ling Zhang ise, “Animoca Brands, kripto ve oyun alanında anlamlı ve emin bir şekilde ilerleme kaydeden öncülerden biri. Binance ve Animoca Brands’in ortaklığı ile, bu sektörü ana akım haline getirmeyi planlıyoruz.” dedi.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Telegram kanalımıza katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bu içerik sponsorludur.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit 300x250 - MonoX Platform Hakkında Açıklamalar Yaptı!

Trend Haberler