Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68977.95
0.28%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3745.01
-0.57%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.61
-2.39%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.1
-0.20%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Animoca Brands Yeni Projesini Duyurdu!

Yepyeni bir motor sporları serisine hazır mısınız?

Clock
Paylaş
Animoca Brands Yeni Projesini Duyurdu!

F1 Delta Time ve The Sandbox’ın geliştiricisi ve yayıncısı Animoca Brands, MotoGP ™ Ignition’ı duyurdu!

Rekabetçi yönetim stili ve koleksiyon içerikleri ile taçlandırılacak MotoGP ™ Ignition, 26 Mart 2021’de yapılacak olan içerik satışı ile hayatına başlayacak.

728×90 muhabbit - Animoca Brands Yeni Projesini Duyurdu!300x250 muhabbit - Animoca Brands Yeni Projesini Duyurdu!

Dorna Sports, S.L. tarafından yönetilen MotoGP ™, gezegendeki en hızlı sürücüleri ve teknik açıdan en gelişmiş yarış motorsikletlerini içeren dünyanın en eski motor sporları şampiyonalarından biridir.

MotoGP ™ Ignition, hayranların en sevdiği MotoGP ™ motorlarını ve sürücülerini blockchain teknolojisi yardımıyla koleksiyonlarına katmalarına olanak sağlayacak.

MotoGP ™ Ignition, sınırlı sayıda NFT’leri ve etrafında toplanmış iki tür MotoGP ™ markalı deneyimi kullanıcılarına sunmayı planlıyor. Bunlardan ilki, kullanıcıların çeşitli nadirlik seviyesindeki NFT’leri alıp sattıkları bir dijital koleksiyon platformu. İkincisi ise bir yarış yöneticisi olarak bir takımın başına geçmek.

Animoca Brands’in kurucu ortağı ve başkanı Yat Siu, konu hakkında şunları söyledi:

Önümüzdeki aylarda MotoGP ™ Ignition’ı piyasaya süreceğimiz için büyük heyecan duyuyoruz.

İlk kez satılacak olan MotoGP ™ Ignition NFT’leri, kredi kartı ya da itibari para birimi kullanılarak alınabilecek. Bunun yanında Animoca Brands’in oyunlarında yardımcı bir enstrüman olan Revv Token aracılığı ile kullanıcılar bu NFT’lere erişebilecek.

Oyunun geliştirildiği Flow Blockchain, global ve açık bir ekosistem sunmasının yanı sıra, büyük markaların NFT içeriklerini üretebilmelerine olanak sağlayan bir şekilde konumlanmış bir proje.

Flow Blockchain’in yaratıcısı Dapper Labs’in CEO’su ve kurucusu Roham Gharegozlou, “Flow, Animoca Brands gibi yüksek kaliteli geliştiricilerin üzerine bir şeyler geliştirebileceği mükemmel bir platform, çünkü yüksek ölçeklendirme fırsatı sunuyor.” dedi.

Dorna Sport SL Genel Müdürü Pau Serracanta ise “Animoca Brands ile çalışmaya devam etmekten ve hayranlara blockchain üzerinde koleksiyon sahibi olma ve ticaret yapma şansı sunan MotoGP ™ Ignition’ı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar