Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66598.89
0.62%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3626
1.78%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.07
0.03%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $609.9
0.73%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

METAVERSE

Animoca Brands’in CEO’su Yat Siu, Hong Kong Web3 Görev Gücünün 15 Üyesinden Biri Oldu!

Animoca Brands’in CEO’su Yat Siu, Hong Kong Web3 görev gücünün 15 üyesinden biri oldu.

Clock
Paylaş
Animoca Brands’in CEO’su Yat Siu, Hong Kong Web3 Görev Gücünün 15 Üyesinden Biri Oldu!

Kripto para konusunda önemli çalışmalar yapan Hong Kong, kripto para ekosistemi oluşturmak ve bilinçli şekilde geliştirilmesi için Web3 görev gücü ekibi kurmuştu. Söz konusu bu ekip ise 1 Temmuz 2023 itibarıyla görevine başlamıştı. Animoca Brands’in CEO’su Yat Siu, Hong Kong Web3 görev gücünün 15 üyesinden biri oldu.

728×90 muhabbit - Animoca Brands’in CEO’su Yat Siu, Hong Kong Web3 Görev Gücünün 15 Üyesinden Biri Oldu!300x250 muhabbit - Animoca Brands’in CEO’su Yat Siu, Hong Kong Web3 Görev Gücünün 15 Üyesinden Biri Oldu!
web3.0 6 Calisma Yuzeyi 1 800x400 1 1200x600 - Animoca Brands’in CEO’su Yat Siu, Hong Kong Web3 Görev Gücünün 15 Üyesinden Biri Oldu!

Popüler metaverse şirketi Animoca Brands, kurucu ortağı ve yönetim kurulu başkanı Yat Siu da, Hong Kong’ta Web3 Geliştirmeyi Destekleme Görev Gücü’ne atandığını kamuoyuna duyurdu ve şu açıklamalarda bulundu:

“Bu ekibin içerisinde olduğum için mutluyum. Hong Kong kripto paralar konusunda çok önemli hamleler yapıyor. Bu görev gücü Hong Kong’un kripto, Web3 ve metaverse konusunda nasıl ilerlediğini ve geliştiğini bizlere açık bir şekilde gösteriyor. Bu görev gücü sadece Hong Kong’ta değil, küresel çapraki regülasyonların ve blokchain teknolojilerinin ilerlemesine katkı sağlayacaktır.”

Animoca Brands’in CEO’su Yat Siu

Önümüzdeki 2 yıl boyunca aktif olarak görev alacak buekibin içerisinde kilit hükümet yetkilileri, mali düzenleyiciler ve 15 görev gücü ekibi bulunuyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar