Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65225.87
-0.34%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3570.8
0.23%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.09
-0.18%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.1
0.28%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Animoca Brands’in CEO’su Yat Siu: “Hong Kong yıl içerisinde spot Ethereum ETF’ler için staking özelliği getirebilir.”

Clock
Paylaş
Animoca Brands’in CEO’su Yat Siu: “Hong Kong yıl içerisinde spot Ethereum ETF’ler için staking özelliği getirebilir.”

Animoca Brands Yönetim Kurulu Başkanı Yat Siu, Hong Kong bu yıl içerisinde spot Ethereum ETF’ler için staking özelliği getirebilir. Animoca Brands Başkanı Yat Siu, Hong Kong’un bu yıl içinde spot ether borsa yatırım fonları (ETF) için staking özelliğini tanıtmasının mantıklı olacağını belirtti. Sektör içinden kaynaklar mevcut spot ether ETF’lerinin varlık yöneticileri ve potansiyel ihraççıların staking ödülleri olasılığını araştırdığını ifade etti. HashKey Hong Kong’da bir spot ether ETF’sini birlikte yöneten bir firma olarak staking’i incelemek için bir taslak öneri hazırladığını açıkladı.

728×90 muhabbit - Animoca Brands'in CEO'su Yat Siu: "Hong Kong yıl içerisinde spot Ethereum ETF'ler için staking özelliği getirebilir."300x250 muhabbit - Animoca Brands'in CEO'su Yat Siu: "Hong Kong yıl içerisinde spot Ethereum ETF'ler için staking özelliği getirebilir."

Animoca Brands’in CEO’sundan açıklama geldi!

Yat Siu, The Block ile yaptığı bir röportajda Hong Kong’un şu anda ETH staking tartışmaları yaptığını ve staking’in Asya’da ABD’den önce onaylanmasının neredeyse kesin olduğunu belirtti. Siu staking’in bu yıl içinde onaylanmasının iyimser bir beklenti olduğunu ve eğer bu yıl içinde büyük bir ilerleme kaydedilmezse ABD’deki seçim sonuçlarının staking’in ne kadar hızlı gerçekleşeceğini belirleyecek diğer bir faktör olacağını söyledi.

Hong Kong’daki varlık yöneticileri spot ether ETF’lerine staking’i dahil etmek için yoğun bir çalışma içinde. Bu yıl staking ödül özelliğinin onaylanmasını umuyorlar.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar