Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64254.02
-1.03%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3506.12
-0.39%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.37
-1.26%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $583.9
-0.76%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

METAVERSE

Animoca Brands’in CEO’su Yat Siu, Hong Kong’un Web3 ve Kripto Para Hamlelerini Değerlendirdi!

Popüler metaverse şirketi Animoca Brands’in CEO’su Yat Siu Hong Kong’un hamleleri konusunda önemli açıklamalarda bulundu

Clock
Paylaş
Animoca Brands’in CEO’su Yat Siu, Hong Kong’un Web3 ve Kripto Para Hamlelerini Değerlendirdi!

Popüler metaverse şirketi Animoca Brands’in CEO’su Yat Siu, Hong Kong’un kripto para hamleleri konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Bildiğiniz üzere yakın zaman önce Hong Kong, kripto para ekosistemi oluşturmak ve bilinçli şekilde geliştirilmesi için Web3 görev gücü ekibi kurmuştu. Söz konusu bu ekip ise 1 Temmuz 2023 itibarıyla görevine başlamıştı. Animoca Brands’in CEO’su Yat Siu ise Hong Kong Web3 görev gücünün 15 üyesinden biri olmayı başarmıştı.

728×90 muhabbit - Animoca Brands’in CEO’su Yat Siu, Hong Kong'un Web3 ve Kripto Para Hamlelerini Değerlendirdi!300x250 muhabbit - Animoca Brands’in CEO’su Yat Siu, Hong Kong'un Web3 ve Kripto Para Hamlelerini Değerlendirdi!

Yat Siu, Hong Kong’un Kripto Paraları Benimsemesini Çin’e Bağlıyor!

Animoca brands Muhabbit 1200x600 - Animoca Brands’in CEO’su Yat Siu, Hong Kong'un Web3 ve Kripto Para Hamlelerini Değerlendirdi!

Yat Siu Ethereum Topluluk Konferansı’nda (EthCC) yaptığı konuşmada, Hong Kong‘un kripto para ve Web3’ü benimsemesinin sebebini Çin’in onayından kaynaklı olduğunu belirtti. Siu açıklamalarında, Çin’in büyük televizyon kanallarından biri olan CCTV’de Bitcoin ile ilgili içerik yayınlanmasını da hatırlatarak, şu ifadelerde bulundu:

“Buna gerçekten de yukarıdan gelen bir mesaj diyebiliriz. Hong Kong, Çin’in onayı olmadan hiçbir şey yapmaz.”

Animoca Brands’in CEO’su Yat Siu

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar