Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66704
0.96%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3259
3.07%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.27
2.64%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $608.4
1.08%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Arbitrum Vakfı, oyun ekosistemini geliştirmek için DAO katılımcılarına teklif sunacak

Clock
Paylaş
Arbitrum Vakfı, oyun ekosistemini geliştirmek için DAO katılımcılarına teklif sunacak

Arbitrum Vakfı, blok zincir üzerindeki oyun projelerini desteklemek istediğini açıkladı. Yaptığı duyuruya göre vakıf, iki yıl boyunca blockchain oyun projelerini teşvik etmek için 200 milyon ARB (yaklaşık 400 milyon dolarlık) yatırım planı sundu.

Vakıf hazırladığı planı DAO katılımcılarının onaylamasını isteyecek. Fonların büyük bir kısmı oyun ekosisteminin büyümesini hızlandırması amacıyla yayıncılara ve oyun geliştiricilerine hibe desteği olarak dağıtılacak.

728×90 muhabbit - Arbitrum Vakfı, oyun ekosistemini geliştirmek için DAO katılımcılarına teklif sunacak300x250 muhabbit - Arbitrum Vakfı, oyun ekosistemini geliştirmek için DAO katılımcılarına teklif sunacak

Arbitrum, oyun ekosistemi için 400 milyon dolar hibe vermek istiyor

Arbitrum Vakfı duyurusunda “Oyun Katalizörü Programı” ismini verdiği planını özetledi. Programa göre; Vakıf, Arbitrum DAO’dan, blok zincirinde oyun oluşturmayı teşvik etmek için iki yıllık bir zamanda 200 milyon ARB’nin (mevcut fiyatlarla yaklaşık 400 milyon dolar) tahsis edilmesini ve onaylamasını istiyor.

Arbitrum Vakfı gönderisinde şu ifadelere yer verdi:

“Arbitrum, dinamik bir inovasyon formülü, sağlam teknoloji, organik geliştiriciler ve çeşitli kısa ve uzun vadeli teşvikler sayesinde rekabetçi ağ yarışında lider durumunda. Bu dinamik ise web3 oyun dikeyinde gerçekleşmedi, ancak aynı fırsatın, Arbitrum’a yeni kullanıcılar getirecek ve onları tutacak kalıcı, kaliteli oyunlar yaratacak en iyi geliştiricileri çekmek için de mevcut olduğuna inanıyoruz.”

Kaynak: The Block

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar