Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68430.02
-1.04%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3904.72
3.59%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.81
-2.36%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $603.1
0.03%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

METAVERSE

Arjantin Futbol Federasyonu, Metaverse Projesiyle Anlaştı!

Arjantin’den metaverse hamlesi geldi. Geçtiğimiz günlerde FIFA Dünya Kupasını kaldıran Arjantin metaverse platformu Upland ile ortaklık masasına oturdu

Clock
Paylaş
Arjantin Futbol Federasyonu, Metaverse Projesiyle Anlaştı!

Arjantin’den metaverse hamlesi geldi. Geçtiğimiz günlerde FIFA Dünya Kupasını kaldıran Arjantin metaverse platformu Upland ile ortaklık masasına oturdu. Futbol severlere unutulmaz anlar yaşatan Arjantin, metaverse dünyasının kapısını aralamaya hazırlanıyor. Söz konusu bu anlaşmayla birlikte Arjantin Futbol Federasyonu (AFA), Web3 taraftar etkileşimine yönelik ilk adımını da atmış oldu.

728×90 muhabbit - Arjantin Futbol Federasyonu, Metaverse Projesiyle Anlaştı!300x250 muhabbit - Arjantin Futbol Federasyonu, Metaverse Projesiyle Anlaştı!

Arjantin takımının unutulmaz anları Upland’ın metaverse platformuna taşınarak Arjantinli futbol taraftarları, takımları ve oyuncuları arasındaki taraftar etkileşiminin artırılması hedefleniyor. Bu anlaşma sayesinde AFA’nın taraftarları dijital koleksiyonlara da kolaylıkla ulaşabilecek.

Upland sanal arazilerin alınıp satılmasını sağlayan ve 3 milyondan fazla kullanıcısı bulunan bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Metaverse oyununun arkasındaki girişim şirketi olan Upland, 2021 yılında katıldığı bir fonlama turunda 18 milyon dolarlık fon toplamayı başarmıştı.

Arjantin Takımının Fan Tokenı Olan ARG, Dünya Kupası Sonrası Düşüş Yaşadı!

Metaverse Genel Muhabbit 1200x600 - Arjantin Futbol Federasyonu, Metaverse Projesiyle Anlaştı!

Katar’da düzenlenen FIFA Dünya Kupası sırasında büyük bir yükseliş ivmesi yakalayan ARG taraftar tokenı FIFA Dünya Kupası final maçının oynandığı 18 Aralık 2022 tarihinde 6.40 dolara kadar yükseliş yaşamıştı. Bu büyük yükseliş sonrası yatırımcısını sevindiren ARG token, şampiyonluk sonrası ise derin bir düşüş yaşadı. ARG token güncel olarak 2,18 dolardan işlem görüyor.

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha Fazla Metaverse Haberleri İçin: Metaverse Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar