Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63203.61
-4.63%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3085.81
-4.46%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.23
-6.92%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $549.6
-4.38%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

AVA Labs Büyümeye ve Gelişmeye Devam Ediyor!

Emin Gün Sirer’in kurucu ortağı ve CEO’su olduğu AVA Labs, yeni bir satın alım ve ekibindeki yeni isimlerle gündeme geldi.

Clock
Paylaş
AVA Labs Büyümeye ve Gelişmeye Devam Ediyor!

Emin Gün Sirer’in kurucu ortağı ve CEO’su olduğu AVA Labs, yeni bir satın alım ve ekibindeki yeni isimlerle gündeme geldi.

Emin Gün Sirer’in CEO’luğuyla ülkemizde özel bir yeri olan oldukça etkili ve merkeziyetsiz hizmetler sunan Blockchain firması AVA Labs, faaliyet alanını genişletmek amacıyla özel yatırım platformu Investry’yi bünyesine aldı. Bununla da kalmadı Investry’de çalışan iki önemli ismi tam zamanlı olarak bünyesine aldı.

AVA Labs’tan yapılan açıklamada, Investry’nin CEO’luğunu ve Kuruculuğunu yapan John WU ve İş ve Ürün Geliştirme Başkan Yardımcısı Lydia Chiu’nun AVA Labs’a katılacağı bildirildi.

728×90 muhabbit - AVA Labs Büyümeye ve Gelişmeye Devam Ediyor!300x250 muhabbit - AVA Labs Büyümeye ve Gelişmeye Devam Ediyor!
Emin Gün Sirer 1024x606 - AVA Labs Büyümeye ve Gelişmeye Devam Ediyor!
AVA Labs kurucu ortağı ve CEO’su Emin Gün Sirer

Aynı açıklamada Emin Gün Sirer;

“AVA Labs’ın Investry’i satın alması, AVA’nın finansal hizmetler sunmasındaki sürekli gelişime olan bağlılığını gösteren bir adımdır. Bununla birlikte DeFi alanında yeniliğin ön safındaki konumumuzu da güçlendirmektedir. Bununla birlikte John Wu ve Lydia Chiu’yu AVA ekibine dahil etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Wall Street mezunları olarak John ve Lydia ile birlikte geleneksel finans ve dijital varlıklar arasındaki boşluğu kapatabileceğimize inanıyorum. Onlar, AVA platformumuzu daha da güçlenecek, ortaklık tabanımız genişletecek ve yeni müşterilere ulaşmamızı sağlayacak önemli bir stratejik güçtür.”

2019 yılında kurulan Investry, yatırımcıların özel marketlerde araştırma yapmalarına, işlem yapmalarına ve işlemlerini yönetmelerine olanak sağlayan eksiksiz bir hizmet paketi sunmaktadır. Investry, yatırımcıların anlaşma envanterini ve portföy varlıklarını tek bir uygulama üzerinden görebilmelerini ve buradan işlem yapabilmelerinin önünü açıyor.

AVA platformu, Investry sayesinde finansal tekliflerini arttıracaktır. Yani bu satın alım, finansal hizmetler alanındaki ortaklıkları geliştirmekle kalmayıp, AVA’nın müşteri tabanının genişlemesini de sağlayacaktır.

AVA Labs’ın bu finansal hizmetlerdeki gelişme hamlesinden sonra, ileride nasıl bir yol izleyeceği ayrı bir merak konusu olmaktadır. İlerleyen günlerde AVA Labs’ın gelişimini ve büyümesini yakından takip etmeye devam edeceğiz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar