Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66908.45
0.91%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3261.25
2.55%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.59
2.22%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $605.3
-0.13%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Ava Labs Mastercard ile Ortaklığını Duyurdu!

Ava Labs Mastercard Start Path programına katıldı.

Clock
Paylaş
Ava Labs Mastercard ile Ortaklığını Duyurdu!

9 Aralık Perşembe günü Ava Labs, blockchain teknolojisinden faydalanmak için geliştirilen Mastercard Start Path programına dahil edildi.

Bu program ile Ava Labs, blockchain teknolojisini geliştirmek ve hızlandırmak adına Mastercard’ın dünya çapındaki iş ortakları ve ekosistemde yer alan kullanıcılar ile bağlantı kuracak.

728×90 muhabbit - Ava Labs Mastercard ile Ortaklığını Duyurdu!300x250 muhabbit - Ava Labs Mastercard ile Ortaklığını Duyurdu!

Bu sayede kişiler, işletmeler ve geliştiriciler daha fazla katma değer üretmek adına blockchain protokolünden yararlanabilecek.

Bildiğiniz gibi Ava Labs, Avalanche ağını geliştiren şirket olarak öne çıkıyor. Merkezi olmayan uygulamalar ve DeFi platformunda yer alan çözümler ile popüler olan Avalanche ağı, aynı zamanda kurumsal çözümler ve dijital koleksiyonlar gibi enstrümanları da bünyesinde barındırıyor.

İlginizi çekebilir: Avalanche Nedir?

Mastercard’ın Dijital Altyapı ve Fintech Başkan Yardımcısı Jess Turner, konu hakkında şunları söyledi:

Geçtiğimiz yıllarda, dünyanın dört bir yanında NFT’ler, CBDC’ler ve kripto paralar popülerlik kazanmaya başladı.

Sıradaki şey ise, blockchain teknolojisinin günlük hayata nasıl entegre edileceği olarak görünüyor. Mastercard, Start Path programı ile kendini bu sektörde önemli oyunculardan biri haline getirmek istiyor.

Ayrıca Ava Labs Başkanı John Wu, konu hakkında şunları söyledi:

Mastercard, sektördeki lider isimler ile çatışmak yerine, inovasyonu beraber benimsemek konusunda adımlar atıyor.

Blockchain teknolojisinin dünyada bırakacağı olumlu izin farkındayız. Start Path programına dahil olduğumuz için ve ortaklar ile beraber çalışacağımız için çok heyecanlıyız.

Bu program aracılığı ile tüm Mastercard Developers bünyesindeki şirketler, firmanın kendilerine sunduğu belli başlı olanaklardan faydalanıyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar