Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53291.73
3.61%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3149.18
3.32%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.78
5.61%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $398.1
3.35%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Avalanche Ağındaki Popüler DEX, Yeni Ortaklığını Açıkladı!

Avalanche ağı üzerinde geliştirilen, kullanıcılarına hızlı işlem ve düşük işlem ücretleri gibi ayrıcalıklar sunan topluluk odaklı merkeziyetsiz borsa, VM Tycoons ile ortaklığını duyurdu.

Clock
Paylaş
Avalanche Ağındaki Popüler DEX, Yeni Ortaklığını Açıkladı!

Avalanche ağı üzerinde geliştirilen, kullanıcılarına hızlı işlem ve düşük işlem ücretleri gibi ayrıcalıklar sunan topluluk odaklı merkeziyetsiz borsa Pangolin, VM Tycoons ile ortaklığını duyurdu.

Kullanıcılarına daha kolay bir borsa deneyimi vermeyi amaçlayan Pangolin, duyurduğu en yeni GameFi ortaklığını “çifte ödüllerle” kutladığını da ekledi.

Binance BannerBinance Banner

12 Saatten Kısa Sürede 10 Bin NFT Mint’lendi!

Pangolin, kullanıcıların Tycoon ekosistemindeki kazançlarını artırmayı amaçlayarak VM Tycoons’un arkasındaki ekip ile el ele verdiklerini açıkladı. Pangolin ayrıca adil bir lansman ile whitelist olmadan, 12 saatten kısa bir süre içerisinde VM Tycoon NFT koleksiyonu içerisindeki 10 bin NFT’nin mint’lendiğini ekledi.

Tri-Token Mimarisi!

10 bin NFT’nin her biri tri-token mimarisine dayanıyor. Chikn ekosisteminden esinlenilen NFT’ler, kripto para dünyasında oldukça ilgi gördü. Bu ilginin sebebi ise tri-token mimarisine dayanan yapısı. Bu yapı oyunlaştırma için sonsuz fırsatlar yaratıyor ve daimi süren bir döngüyle sahiplerine sürekli olarak değer katıyor.

VM Tycoon tri-token mimarisi

Bir Tycoon NFT’si, “tüccarın” gücüne bağlı olarak bir oranda BIZ üretmekte. NFT sahipleri, zincir üstü (on-chain) meta verilerini kalıcı olarak yükselten DOLLA ile ticari güçlerini artırabilir.

VM Tycoons, NFT alanının altında yatan ideolojiyi sadece bir profil resmi olmaktan çıkartarak, artan strateji ve karmaşıklıkla gelişen, çok amaçlı, oyna-kazan aracı bir varlığa dönüştürmeyi amaçlıyor.

Pangolin Üzerinde 2 Super Farms!

VM Tycoons, ortaklık dahilinde olmak üzere Pangolin üzerinde 2 Super Farm (süper çiftlik) kurduğunu açıkladı. 14 Mart 2022 tarihinden itibaren BIZ/AVAX ve DOLLA/AVAX LP’leri toplandığında “çifte ödül” ve “artan APR” kullanıcıların yüzünü güldürecek.

Bununla birlikte kullanıcılar, Tycoon NFT’lerinden birini alarak veyahut $BIZ, $DOLLA farmlayarak büyüyen ve gelişen “Tycoon ekonomisinin” bir parçası olabiliyor.

VM Tycoons NFT pazar yeri

Konu ile alakalı ayrıntılı bilgiye Pangolin’in Medium sayfasından ulaşabilirsiniz.

Pangolin Nedir?

Pangolin, Avalanche ağı üzerinde çalışan merkeziyetsiz bir borsa olarak öne çıkmakta. Kullanıcılar, Pangolin üzerinde sadece swap işlemi ile getiri kazanmayarak, farm ve stake havuzlarına katılarak pasif bir getiri de elde edebiliyor.

İlginizi çekebilir: Pangolin Nedir?

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar