Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69272.04
-2.41%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3732.07
1.50%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.39
-0.35%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $614.7
2.72%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Avalanche (AVAX), BtcTurk PRO’da Listelenecek!

Avalanche (AVAX), Türkiye merkezli kripto para borsası BtcTurk’ün PRO versiyonunda BtcTurk PRO’da listelenecek.

Clock
Paylaş
Avalanche (AVAX), BtcTurk PRO’da Listelenecek!

Türkiye merkezli kripto para borsası BtcTurk, PRO sürümünde Avalanche’ı (AVAX) listeleyeceğini açıkladı.

Sosyal paylaşım platformu Twitter üzerinden yapılan açıklamada Avalanche’ın (AVAX) BtcTurk PRO’da listeleneceği yer alıyor. Duyuruya göre Avalanche (AVAX) yatırma ve çekme işlemleri 10 Mayıs 2021 Pazartesi günü başlayacak.

728×90 muhabbit - Avalanche (AVAX), BtcTurk PRO'da Listelenecek!300x250 muhabbit - Avalanche (AVAX), BtcTurk PRO'da Listelenecek!

Listelenmeye Devam!

Avalanche Network’ün Avalanche’ının (AVAX), listelenme furyası devam ediyor. Avalanche (AVAX) geçtiğimiz Eylül ayında mainnet’ine geçmesiyle birlikte birçok yüksek hacimli kripto para borsasının ilgisini çekmişti. Küresel kripto para borsası Huobi’nin ardından küresel ölçekteki Binance, FTX ve OKEx bir furya hâlinde Avalanche’ı (AVAX) listelemeye başlamıştı.

Ardından diğerlerine nazaran daha küçük hacimli küresel kripto para borsaları teker teker Avalanche (AVAX) ilgisine kapılıp listeleme yapmışlardı.

Avalanche (AVAX) ilgisi sadece küresel ölçekte değil yerel ölçekte de artmaya devam ediyor. Yüksek hacimli ve küresel kripto para borsalarından sonra Türkiye merkezli kripto para borsaları tarafından da teker teker listeleniyor.

Avalanche Network Nedir?

Avalanche, Ava Labs tarafından geliştirilen ve her yazılımcının merkeziyetsiz uygulamalarını geliştirmesine olanak sağlayan bir platformdur. İşlem hızlarının yavaşlığı, merkezileştirme ve ölçeklenebilirlik gibi Blockchain teknolojisinde rastlanan sınırlandırıcı sorunlara çözüm bulmak amacıyla ortaya çıkmıştır.

Avalanche Network, Exchange Blockchain (X-Chain), Contract Chain (C-Chain) ve Platform Chain (P-Chain) olmak üzere üç Blockchain sistemine sahiptir. X-Chain, yeni dijital varlıkların oluşturulması için; P-Chain, doğrulayıcıları koordine etmek ve alt ağlar oluşturmak için kullanılmaktadır. Bununla birlikte C-Chain, Avalanche’ın Ethereum Virtual Machine uygulamasıdır.

Avalanche Network hakkında daha fazla haber için: Avalanche Haberleri

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Avalanche fiyat analizi haberleri için: Analiz Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar