Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67414
0.90%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3513.42
0.43%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.38
11.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.2
0.99%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Avalanche (AVAX), Coinbase Japan Tarafından Listelendi!

Asya pazarı kripto para ekosistemi önemli bir pazar. Coinbase Japan üzerinde Avalanche blok zincirinin yerel tokenı AVAX listelendi.

Clock
Paylaş
Avalanche (AVAX), Coinbase Japan Tarafından Listelendi!

Avalanche blok zincirinin yerel tokenı olan AVAX, Asya pazarına Coinbase Japan borsası listelemesi ile önemli bir giriş yaptı. Bu hafta gerçekleşen gelişmede kullanıcılar, mobil cihazlar ve bilgisayarları vasıtasıyla kolayca işlem yapabilecek.

Daha fazla Avalanche haberi için buraya bakabilirsiniz.

728×90 muhabbit - Avalanche (AVAX), Coinbase Japan Tarafından Listelendi!300x250 muhabbit - Avalanche (AVAX), Coinbase Japan Tarafından Listelendi!

5l3naHCTQBd3nOnOTwiUcpbqEW 3enXUmVnbL3PMZpOKYMAk5lZJc bm6n3QZyJsrurOUAkln88DArgZkZOy1WC uYzMLUGKOTyVDp4GBTqqXhJMn4s92AjXO WqnXQKYk5Be4DDSjhq0nXrmuQyGKP8nBqZXDU34s Sydlu7w7QfWhZUiXzr15zrLS14A - Avalanche (AVAX), Coinbase Japan Tarafından Listelendi!

AVAX Coinbase ile Japonya’da

En köklü merkezi kripto para borsaları arasında yer alan ve 2012 yılından itibaren 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren Coinbase, Ağustos 2021’de Coinbase Japan’in piyasaya sürülmesinden itibaren Japonya pazarında da hizmetlerine devam ediyor.

Ekim 2022’de yapılan incelemelere göre Japonya’da kripto para işlem hacimlerinin Temmuz 2020’den, Haziran 2022’ye kadar her yıl 2 kat arttığı ortaya çıktı ve Japonya kripto para piyasasındaki bu büyüme ile ilgili bir zincirleme analiz raporu yayımlandı.

Japonya Asya’da çok önemli pazar bölgelerinden birisi. Japonya’daki konumu itibariyle AVAX, Asya pazarına daha fazla erişerek ve gelecekte etki alanını artırabilecek.

Coinbase borsasında, 3.000’den fazla kripto para birimi listeleniyor. Coinbase’in doğrulanmış aktif kullanıcı sayısı 56 milyonu aşıyor ve bu rakamlar onu Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en değerli halka açık şirketlerden biri haline getiriyor. 

Daha fazla Coinbase haberi için buraya bakabilirsiniz.

Avalanche blok zincirinin gözleri Coinbase Japan listelemesi ile birlikte, Asya pazarı üzerinde olacaktır. Bu Avalanche için Asya marketine atılan büyük bir adım.

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha fazla Blockchain haberi için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa haberi için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar