Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56969.65
11.16%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3260.01
6.44%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.46
7.26%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $399.4
1.99%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Avalanche AVAX Fiyat Analizi 02.02.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Avalanche’ı inceliyoruz. Avalanche grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Avalanche AVAX Fiyat Analizi 02.02.2022

Herkese iyi akşamlar, bu akşam hangi coin’in grafiğini incelesem diye grafiklere göz atarken AVAX’da bir yükselen trend gördüm ve sizinle de paylaşmak istedim. Bunun la birlikte Dün akşamki yazımda Litecoin’i incelemiştim. Ama maalesef ki Litecoin dün akşam kırmış olduğu desteğin tekrar altına sarktı. Bunu da yazıya başlarken belirtmek istedim.

Binance BannerBinance Banner

AVAX Fiyat 2 Şubat 2022

AVAX gece saatlerinde 75 dolar seviyesini test etse de burayı kıramamış durumda. Yazıyı hazırladığım saatte 71,13 dolar seviyesinden işlem görmekte.

AVAX Grafik 2 Şubat 2022

Avalanche AVAX fiyat grafiği 02.02.2022. 4 Saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

FTX borsasında işlem gören Avalanche süresiz kontratına ait fiyat verileri. Grafik 4 saatlik zaman dilimindedir ve TradingView’den temin edilmiştir.

AVAX Analiz 2 Şubat 2022

Grafikteki yeşil bölgeler AVAX grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini oluşturmaktadır. Şimdilik bu bölgeleri değiştirmedim bu şekilde kullanmaya devam ediyorum.

Bir önceki AVAX fiyat analizi yazımda ikili dip formasyonunun hedefi olarak 72 dolar bölgesini belirlemiştim. Fiyat sonrasında 73 dolar bölgesine kadar yükseldi. Şu an ise grafikte bir yükselen trend olduğunu görmekteyiz. Fiyatın bu trende 4-5 testi olduğunu görmekteyiz. Bu da bir trend için fazlasıyla yeter. Ancak trend çok büyük olmadığından dolayı kısa vadeli veya margin işlemler için daha uygun olduğunu düşünmekteyim.

AVAX Yorum 2 Şubat 2022

AVAX’a genel olarak baktığımızda maalesef ki 79-80 dolar bölgesi gibi oldukça güçlü ve önemli bir direncin altındayız. Fiyat şu an için burayı direnç olarak test etmedi. Bu bölgede yapacağı hareketin orta vadede oldukça önemli olduğunu düşünüyorum.

Bu analize TradingView üzerinde ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla AVAX analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde AVAX/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar