Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66382.01
0.34%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3602.36
0.98%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.59
-1.47%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $606.4
0.10%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Avalanche AVAX Fiyat Analizi 02.06.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Avalanche’ı inceliyoruz. Avalanche grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Avalanche AVAX Fiyat Analizi 02.06.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugünkü fiyat analizi serimizde en sevdiğim coinlerden biri olan AVAX’ı inceleyeceğiz. Bu yazımda Avax destek, direnç ve trend çizgilerine değineceğim ve sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. Daha fazla bekletmeden hemen grafiğimize gecelim.

728×90 muhabbit - Avalanche AVAX Fiyat Analizi 02.06.2021300x250 muhabbit - Avalanche AVAX Fiyat Analizi 02.06.2021
QRCPtiea - Avalanche AVAX Fiyat Analizi 02.06.2021
Avalanche AVAX fiyat grafiği 02.06.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır

Grafikte mor belirttiğim alanlar destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmakta ve grafiğimizde yeşil trend çizgilerimiz bulunmaktadır.

Grafiğimizin yukarı kısmında bir alçalan üçgen bulunmakta. Dün ADA grafiğimiz üzerinden yükselen üçgen formasyonu hakkında bilgi aktarmıştım. Bugün ise AVAX grafiğimizde alçalan üçgen formasyonunun etkilerini görüyorsunuz. Alçalan üçgen formasyonunda, her yükselişte tepe noktası bir önceki tepeden daha aşağıda oluşmakta. Dip bölgeleri ise belirli bir destek seviyesini korumakta. Alçalan üçgenin aşağı yönlü kırılımının ardından fiyat yaklaşık %60 düşerek, 12 dolar seviyelerine kadar geldi. Alçalan üçgen formasyonunun hedefe gelmesi sonucu AVAX hızlı bir şekilde fiyatını toparladı.

Avalanche AVAX Yorum

Grafiğimizde 2 tane düşen trend çizgisi bulunmakta ve bunlardan biri 44 dolar seviyesinde başlayan alçalan üçgene ait düşen trendimiz. Bir diğeri ise 28 dolar seviyesinde başlayan trend çizgimiz. 28 dolarda başlayan trend çizgisinin kırılımının ardından direnç bölgesini de kıran AVAX, kırdığı direnç bölgesini destek olarak kullanıyor. AVAX için beklentim, desteğini kaybetmediği sürece önündeki direnç bölgelerini ve ardından 44 dolardan başlayan düşen trend çizgisini test etmesi.

Şimdilik AVAX için söyleyeceklerim bu kadar, her zaman olduğu gibi duruma göre ilerde güncellemesini yapacağım.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar