Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66852.17
-0.21%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3447.2
-1.19%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.78
1.11%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $591
-1.22%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Avalanche AVAX Fiyat Analizi 12.06.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Avalanche’ı inceliyoruz. Avalanche grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Avalanche AVAX Fiyat Analizi 12.06.2021

Merhabalar, ben Draco. Fiyat analizi yazımda bugün inceleyeceğim coin Avalanche. Kripto para piyasasında altcoinler hızlıca yükselirken AVAX 60 dolar bandını aşmıştı. Ancak daha sonra yaşanan düşüşlerden o da etkilendi ve 13 dolar bandından işlem görüyor şu an.

Avalanche AVAX Yorum

Aslında bugün twitter hesabımdan AVAX grafiğimi paylaşmıştım. Ancak bu yazıda daha detaylı olarak incelemek istedim. Şimdi grafiğe geçelim.

728×90 muhabbit - Avalanche AVAX Fiyat Analizi 12.06.2021300x250 muhabbit - Avalanche AVAX Fiyat Analizi 12.06.2021
A7KQEC4x - Avalanche AVAX Fiyat Analizi 12.06.2021
Avalanche AVAX fiyat grafiği 12.06.2021. 2 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır

Grafikteki yeşil bölgeler AVAX grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç bölgeleri. Şu an fiyatın bir destek bölgesi üzerinde olduğunu görmekteyiz. Aslında burası güçlü bir bölge bundan dolayı buradan bir tepki almamız olası. Ancak sadece bu veriye göre işlem açmak biraz riskli olacaktır diye düşünüyorum.

AVAX grafiğimde bir de düşen trend görmektesiniz. Bu trend nispeten küçük ama test sayısına baktığımızda güzel bir trend olduğunu görmekteyiz. Ben kısa vadeli işlemler için bu trendi takip edeceğim. Bu trend için direkt bir hedef veremiyorum. Çünkü bu tarz trendlerde hedefi ve stop kırılım bölgesine göre belirlemek daha sağlıklı olacaktır.

Genel duruma bakacak olursak da AVAX fiyatının 21-22 dolar bandını aşması oldukça olumlu bir gelişme olacaktır. Eğer fiyat bu bölgeyi aşarsa uzun vadeli güzel bir analiz hazırlamamız gerekecektir.

Daha fazla AVAX analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar