Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $57199.49
7.20%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3245.84
3.04%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.95
0.13%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $395.1
-0.98%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Avalanche AVAX Fiyat Analizi 13.01.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Avalanche’ı inceliyoruz. Avalanche grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Avalanche AVAX Fiyat Analizi 13.01.2022

Herkese iyi akşamlar bu akşamki yazımda Avalanche’ı inceleyeceğim. Bir önceki yazıda bahsettiğim destekten güzel bir tepki almıştı (yaklaşık %20). Ancak sonrasında maalesef ki fiyat değer kaybederek bu desteğini kırdı. Şimdi grafiğe daha ayrıntılı bakmak için analiz kısmımıza geçelim.

Binance BannerBinance Banner

AVAX Fiyat 13 Ocak 2022

AVAX 100 dolardaki desteğini kırmasının ardından 80 dolar seviyesine kadar gerilemişti. Buradan bir tepki aldı ve şu an (yazıyı hazırladığım saatte) 92,2 dolar seviyesinden işlem görmekte.

AVAX Grafik 13 Ocak 2022

Avalanche AVAX fiyat grafiği 13.01.2022. 2 Saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

FTX borsasında işlem gören Avalanche süresiz kontratına ait fiyat grafiği. Grafik 2 saatlik ayardadır ve TradingView’den temin edilmiştir.

AVAX Analiz 13 Ocak 2022

Grafikte iki adet yeşil bölge görmektesiniz. Bunlar kısa vadede takip ettiğim destek ve direnç bölgeleri. Eğer önceki fiyat analizi yazılarımı okuduysanız üstteki bölge size oldukça tanıdık gelecektir. 100 dolar bölgesinde olduğu için ek olarak psikolojik bir destek/direnç bölgesi. Fiyat burayı kırdıktan sonra bir alt destek seviyesi olan 80 dolara kadar inmiş ve oradan tepki almış durumda.

Açık konuşacak olursam fiyatın 100 dolardaki desteğini kırması pek iyi olmadı. Şimdi de burayı bir direnç olarak test etmekteyiz. Kısa/orta vadede bu direncin kırılması fiyatı rahatlatacaktır diye düşünüyorum.

AVAX Yorum 13 Ocak 2022

Fiyat için şu an biraz arafta kaldım diyebilirim. Fiyat iki adet önemli destek ve direncin arasında kalmış durumda. Haliyle şu an net bir şey belirtmem oldukça zor. Bu yüzden bu bölgeleri takip edip hangisinin kırılacağını bekleyeceğim.

Bu analize TradingView üzerinde ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla AVAX analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde AVAX/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar