Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66810.87
-1.81%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3487.8
-1.51%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.29
-4.95%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.9
-1.78%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Avalanche AVAX Fiyat Analizi 14.04.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Avalanche’ı inceliyoruz. Avalanche grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Avalanche AVAX Fiyat Analizi 14.04.2021

Fiyat analizi yazı dizimde bugün Avalanche yani AVAX’ı inceliyorum. Boğa başlarında 3-4 dolardan başlayıp 60 dolara kadar çıkmıştı ancak daha sonra 20 dolara kadar geriledi ve şimdi nispeten daha yavaş bir seyir gösteriyor. Bugün grafiğindeki son duruma bakacağız.

mPuID8wV - Avalanche AVAX Fiyat Analizi 14.04.2021
Avalanche AVAX fiyat grafiği 14.04.2021. 2 saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır

Her zaman olduğu gibi yeşil bölgeler destek ve direnç alanlarımız. Önceki fiyat analizi yazılarımı takip ediyorsanız AVAX için bu bölgeleri uzun zamandır kullandığımı biliyorsunuzdur zaten. Ama muhtemelen önümüzdeki AVAX fiyat analizi yazısını hazırlarken bu alanları güncelleyip daha iyi hale getirmeye çalışacağım.

AVAX için uzun süredir en önemli direnci 33 dolar bölgesindeki alandı. Eğer twitter hesabımı takip ediyorsanız orada da bunu sıkça dile getiriyordum. Son yükselişlerle beraber nihayet bu direnç kırıldı artık. Umuyorum ki fiyat bu alanı artık güçlü bir destek olarak kullanıp yeni tepeler yapar.

Şimdi fiyatın son ret yediği yere bakarsak önceki tepe bölgesi olduğunu görüyoruz. Bundan dolayı burayı minör bir direnç alanı olarak tanımlayabiliriz. Bundan dolayı buradan düşüş göstermesi normal. Şu an önemli olan nokta 33 dolar bölgesini tekrar aşağıya kırmaması. Kısa/orta vadede bu desteği kırmadıkça AVAX fiyatına olumlu bakacağım.

728×90 muhabbit - Avalanche AVAX Fiyat Analizi 14.04.2021300x250 muhabbit - Avalanche AVAX Fiyat Analizi 14.04.2021

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar