Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51490.11
1.42%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3019.59
3.39%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.64
3.01%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $379.9
1.25%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Avalanche AVAX Yine Dirençten Ret Yedi

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Avalanche’ı inceliyoruz. Avalanche grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Avalanche AVAX Yine Dirençten Ret Yedi

Herkese selamlar, bu yazımda Avalanche (AVAX) fiyat grafiğini inceleyeceğim. Yazının başlığında da belli ettim zaten. AVAX kısa vadede önemli sayılabilecek bir direncini test etti. Ancak burayı kıramadı. Şimdi AVAX grafiğini biraz daha detaylı bakalım.

AVAX Fiyat 27 Eylül 2022

AVAX bu sabah 18 dolar seviyesini aşarak bize bir umut verdi. Hatta 18,40 dolar bölgesine kadar yükseldi. Ancak sonrasında tekrar gerileyerek 18 dolar seviyesinin altına indi. Yazıyı hazırladığım sırada 17,10 dolar bölgesinden işlem görüyor.

Binance BannerBinance Banner

AVAX Grafik 27 Eylül 2022

Avalanche AVAX fiyat grafiği 27.09.2022. 12 Saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

FTX borsasında listeli Avalanche (AVAX) süresiz kontratına ait fiyat verileri. Grafik 12 saatlik zaman dilimindedir ve TradingView’den temin edilmiştir.

AVAX Analiz 27 Eylül 2022

Grafikteki yeşil bölgeler AVAX grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. Son 2-3 gündür 18 dolar bölgesi bizim için oldukça önemliydi. Burası aşağıya doğru kırıldıktan sonra bizi biraz korkutmuştu. Ama sonrasında burayı birkaç defa test etmesi bizi umutlandıran bir gelişme olmuştu. Ama maalesef ki fiyat buranın üzerine çıksa dahi bu bölgenin üzerinde bir mum kapanışı yapamadı ve bu hareketler mum fitili olarak kaldı.

Kısa vade olarak baktığımızda 18 dolar bölgesi halen bizim için önemli. Ancak fiyat şu an 17 dolar seviyesini test ediyor. Tekrar ne zaman 18 dolar bölgesini test ederiz bunu kestirebilmek zor. Kısa vadede şu an bir dönüş formasyonu oluşmuş değil. Orta uzun vade olarak baktığımızda ise 14 dolar desteği bizim için oldukça kritik. Umarım fiyat yediği bu ret ile birlikte bu desteğini test edip kırmaz.

Daha fazla AVAX analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

TradingView hesabımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde AVAX/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar