Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67730
-3.06%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3791.26
1.29%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.91
-5.20%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $594.4
-3.29%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Avalanche AVAX Fiyat Analizi 26.12.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Avalanche’ı inceliyoruz. Avalanche grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Avalanche AVAX Fiyat Analizi 26.12.2021

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi serimizde hepimizin yakından takip ettiği Avalanche yani AVAX’ı inceleyeceğim. Avalanche grafiğimizi uzun bir süredir aynı şekilde takip ediyoruz. AVAX grafiğinde yaşanan gelişmeler üzerine grafiğimizi güncelleyeceğim. Ayrıca güncel fiyat grafiğini analiz edeceğiz. Şimdi fiyat analizimize başlayalım.

728×90 muhabbit - Avalanche AVAX Fiyat Analizi 26.12.2021300x250 muhabbit - Avalanche AVAX Fiyat Analizi 26.12.2021

AVAX Fiyat 26 Aralık 2021

AVAX yıl sonu yaklaşırken tekrar 100 dolar seviyesinin üzerine çıktı. Yıllık fiyat performansına baktığımız zaman marketin en çok kazandıran coinlerinden biri olan AVAX şu an 112.90 dolar seviyesinde işlem görmekte.

AVAX Grafik 26 Aralık 2021

r4aZLNYq - Avalanche AVAX Fiyat Analizi 26.12.2021
Avalanche AVAX fiyat grafiği 26.12.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

AVAX grafiğimizi 4 saatlik zaman diliminde inceleyeceğiz. TradingView kullanılarak hazırlanan grafiğimizde Binance borsasının sağladığı AVAX/USDT paritesi kullanılmıştır. Grafiğimizi yükselen trend çizgisi ile birlikte takip ediyoruz. Fiyatın yükselen trend çizgisinden aldığı tepkiler, beyaz ok işaretleri yardımıyla belirtilmiştir.

AVAX Analiz 26 Aralık 2021

AVAX grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini aynı şekilde kullanmaya devam ediyorum. Grafiğimiz üzerinde dikkat etmemiz gereken en önemli nokta yükselen trend çizgisi olacaktır. 4 Aralık tarihinde yaşanan düşüş ile birlikte trend çizgimize kadar bir düşüş yaşanmıştı. Yükselen trend çizgisine temas etmesiyle birlikte fiyat analizi yazımızı paylaşmıştık. 4 Aralık tarihli AVAX fiyat analizimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Fiyatın trend çizgisine yaptığı temas sayısına baktığımız zaman oldukça güvenilir bir trend olduğunu görmekteyiz. 14 Aralık tarihinde birkaç saatlik trend ihlali söz konusu, bu noktada AVAX tekrar yükselen trend çizgisinin üzerine çıktı ve tepki aldı.

Grafiğimizin güncel durumuna baktığımız zaman 127 dolar direnç bölgesinden tepki aldığını görmekteyiz. Destek ve direnç bölgelerimiz oldukça iyi çalışmakta. Bu seviyede 127 dolar direnç bölgemizin kırılması oldukça önemli olacaktır. 127 dolar direnç seviyemizin kırılması durumunda yeni ATH görebileceğimizi düşünmekteyim.

AVAX Yorum 26 Aralık 2021

AVAX grafiği hakkında güncel analizimi yukarıda paylaştım. Yükselen trend çizgisine temas edilmesiyle açılan işlemler için 127 dolar seviyesi kâr alma bölgesi olarak kullanılmakta. Bu nedenle 127 dolar direnç bölgesinden tepki alınması beklediğimiz bir hareketti. 127 dolar direnç bölgemizin üzerine alarm kurarak grafiğimizi yakından takip etmeye devam edebiliriz.

AVAX grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketlerini incelediğim yazımız bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla AVAX analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde AVAX/USDT hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar