Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67672.76
1.05%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3124.88
1.48%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.8
2.45%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $576.9
-0.10%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Avalanche House, New York’ta Kapılarını Açıyor!

Avalanche House, Formula E yarış haftasonundan hemen önce meraklılarına New York’ta, Hook Studios Dikeman’da kapılarını aralıyor.  

Clock
Paylaş
Avalanche House, New York’ta Kapılarını Açıyor!

Avalanche House, Formula E yarışlarının sürdüğü hafta sonundan hemen önce meraklılarına New York’ta, Hook Studios Dikeman’da kapılarını aralıyor.  

Ekinlikte, katılımcıları, açılış konuşmaları, ve paneller, ağ oluşturma, canlı müzik ve daha fazlası bekliyor. Avalanche House, bu etkinliklerle Web3’ün etkin olduğu bir geleceğe doğru ilerlemeyi hızlandıran bir kültür geliştirmeyi hedefliyor.

728×90 muhabbit - Avalanche House, New York'ta Kapılarını Açıyor!300x250 muhabbit - Avalanche House, New York'ta Kapılarını Açıyor!

Etkinliğin 15-16 Temmuz 2022’de gerçekleşmesi bekleniyor. Etkinlikte “Web2 oyun meraklılarını Web3 oyunlarına çekmek,” “Yüksek performanslı DeFi’da bizleri neler bekliyor?”, “Ayı piyasasında stratejik sermaye toplama yöntemleri”, “Staking’in avantajları ve dezavantajları”, “Avalanche üzerinde dApp nasıl oluşturulur” gibi başlıklarda panellerin gerçekleşmesi planlanıyor. 

İlginizi çekebilir: Oyun Oynarken Kripto Para Kazanmak İsteyenlere! Avalanche Ağında Yükselişte Olan Oyunlar!

Etkinlikte sektörün önde gelen isimleri, uzmanlar ve gazeteciler bir araya geliyor. Bu isimler arasında Ava Labs Başkanı John Wu, Ava Labs Üründen Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Nick Mussallem, Avalaunch Kurucusu Mark Stanwyck, Coinbase Cloud İş Geliştirme Lideri Evan Weiss, Legitimate CEO’su Calvin Chan, ve Pocket Worlds CEO’su Anton Bernstein da yer alıyor.

Avalanche House etkinliklerini sürdürülebilirlik esasına dayalı olarak düzenliyor. Kuruluş, etkinliklerde oluşan plastik atığın minimize edilmesi için Bye Bye Plastic Foundation ile iş birliği içerisinde hareket ediyor.  

Daha fazla Blockchain haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar