Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63589.18
5.38%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3065.19
3.62%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $34.71
5.60%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $549.6
5.29%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Avalanche NFT’leri, E-ticaret Devi Shopify Üzerinde Kullanıma Açıldı!

Shopify satıcıları artık, çevrim içi mağazaları aracılığıyla Avalanche NFT’leri satabilecekler.

Clock
Paylaş
Avalanche NFT’leri, E-ticaret Devi Shopify Üzerinde Kullanıma Açıldı!

Avalanche NFT’leri, bir e-ticaret devi olan Shopify’ın milyonlarca satıcısının kullanımına sunuldu. Böylece, Shopify’ın milyonlarca satıcısından herhangi biri NFT satmak istediğinde, OpenSea veya Magic Eden gibi pazar yerlerine ihtiyaç duymayacak.

728×90 muhabbit - Avalanche NFT'leri, E-ticaret Devi Shopify Üzerinde Kullanıma Açıldı!300x250 muhabbit - Avalanche NFT'leri, E-ticaret Devi Shopify Üzerinde Kullanıma Açıldı!

Shopify’ın blockchain uygulamalarından biri olan Venly Shopify NFT aracılığıyla aracılığı ile gerçekleşecek işlemlerin, kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlayacağı belirtildi. Ayrıca yeni uygulama sayesinde, kullanıcıların, basit birkaç adım ile NFT’lerini tasarlayabileceği ve satabileceği belirtiliyor.

Avalanche ağının işlem hızı ve düşük maliyeti göz önüne alındığında yeni gelişmenin, müşteriler için NFT alım satımında sorunsuz bir deneyim sağlayacağı belirtiliyor.

Kullanıcıların Cüzdana Sahip Olması Gerekmiyor

2018 yılında kurulan ve aynı zamanda blockchain cüzdan çözümleri sunan Venly, Shopify ekosistemine entegre edilmiş birkaç blockchain uygulama iş ortağından biri olarak biliniyor. Venly tarafı yeni gelişme sonrası yaptığı açıklamada, kullanıcıların NFT satın almak için bir Avalanche cüzdanı veya kripto para birimlerine sahip olması gerekmediğini belirtiyor.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Shopify üzerinden kredi kartı ile de alınabilen NFT’ler, Core gibi bir dış cüzdana gönderilebiliyor.

avalanche shopify 900x450 - Avalanche NFT'leri, E-ticaret Devi Shopify Üzerinde Kullanıma Açıldı!

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Venly CEO’su ve Kurucu Ortağı Tim Dierckxsens şu ifadelere yer verdi:

“Shopify’ın ticareti daha iyi hale getirme vizyonu ve blok zincirini daha basit hale getirme hedefimizle, işletmelere her ikisine de erişilebilir bir giriş noktası sunuyoruz. Venly Shopify NFT uygulaması, teknik uzmanlıkları ne olursa olsun kullanıcılara Web3 e-ticaretine katılma konusunda heyecan verici bir fırsat sunuyor. Çok hızlı, düşük maliyetli ve çevre dostu bir blok zinciri olan Avalanche, işletmelere mükemmel bir NFT satış çözümü sağlamak için bizim için iyi bir seçimdi.”

Shopify Blockchain Ekosistem Lideri Christina Lomazzo ise büyüyen blockchain ekosisteminin, yatırımcıların web3’e katılımını daha da kolaylaştırdığını söylüyor.

Konu ile ilgili olarak bir açıklama da Ava Labs Kurucu Ortağı ve CEO’su Emin Gün Sirer tarafından yapıldı.

Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlar ile yeni gelişmeyi duyuran Sirer, şu ifadelere yer verdi:

“Avalanche NFT’leri, kripto para pazarlarının ötesine geçerek Shopify’ın dünya çapındaki 4 milyondan fazla mağazasına giriyor. Satıcılar artık doğrudan kendi mağazalarında çevre dostu Avalanche NFT’leri tasarlama, üretme ve satma olanağına sahip olacaklar. Bu, hem alıcılara hem de satıcılara fayda sağlayan ve zincirdeki NFT’lere erişimi genişleten geniş bir kitleye kapıları açar. Avalanche’ı Shopify’da NFT’leri desteklemek için en iyi ağ yapan iki önemli faktör vardır: Hızlı işlem kesinliği ve uygulama kolaylığı.”

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar