Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59221.24
5.29%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3323.53
3.12%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.74
1.25%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $404.3
1.61%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Avalanche Summit Barcelona’da Olacak!

Avalanche Summit etkinliği Barcelona’da olacak!

Clock
Paylaş
Avalanche Summit Barcelona’da Olacak!

Avalanche Summit, Avalanche blok zinciri üzerinde kendi projelerini inşa eden geliştiriciler ve araştırmacılar için yapılan bir konferanstır.

Avalanche Summit etkinliğinde iki farklı bilet seçeneği vardır: DevCon Pass ve Hackathon Pass.

Avalanche Summit Takvim

Etkinliğe normal olarak katılmak isteyen kullanıcılar, DevCon Pass bileti satın alarak 22 Mart Salı gününden 25 Mart Cuma gününe kadar etkinlikte bulunabilir.

Binance BannerBinance Banner

Eğer bir geliştirici olarak Hackathon’a katılmak isterseniz, Hacker Pass bileti alamanız gerekir. Hacker Pass bilet sahipleri, 22 Mart’tan 27 Mart’a kadar etkinlikte bulunabilir.

Hackathon bilgileri ve başvurularının detayları yakın zamanda yayımlanacak.

Kripto para piyasasında bilinirliği olan kişilerin katıldığı Avalanche Summit etkinliğinde Ava Labs’ın kurucusu ve CEO’su olan Prof. Dr. Emin Gün Sirer de konuşmacı olarak bulunuyor.

İlginizi Çekebilir: Emin Gün Sirer Kimdir?

Avalanche Nedir?

2020’de Ava Labs tarafından kurulan Avalanche, özel blok zincirlerin ve merkezi olmayan uygulamaların (dApp’ler) oluşturulmasını kolaylaştıran bir blok zinciridir. Layer 1 çözümü olan Avalanche, diğer birçok blok zinciri gibi hızlı işlemleri ucuz maliyetlerle gerçekleştirerek Ethereum’un rakiplerinden biri olarak öne çıkar. Avalanche ağının token’ı AVAX’tır ve Proof of Stake algoritmasıyla çalışır. Kullanıcılar, AVAX stake ederek hem pasif getiri elde ederken hemde ağın çalışmasına ve blokların işlenmesine yardımcı olur.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar