Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53580
3.88%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3135.74
2.29%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.76
5.24%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396.3
2.56%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Avalaunch, Dragon Crypto AMA Etkinliği Tamamlandı! Dragon Crypto Hakkında Tüm Detaylar Açıklandı!

Avalaunch ve Dragon Crypto AMA etkinliğine dair tüm detaylar sizlerle.

Clock
Paylaş
Avalaunch, Dragon Crypto AMA Etkinliği Tamamlandı!  Dragon Crypto Hakkında Tüm Detaylar Açıklandı!

Avalaunch ve Dragon Crypto, bir AMA etkinliği düzenledi. AMA etkinliğinin konukları, DCG’nin çekirdek ekibinden Sam (Proje Lideri), Dan (Yaratıcı İçerik Yöneticisi) ve Stefan (Pazarlama ve Topluluk Yöneticisi) oldu.

Binance BannerBinance Banner

Sizler için AMA etkinliğinde sorulan soruları ve verilen cevapları derledik.

Niki | Avalaunch

Herkese merhaba!

Dragon Crypto Gaming ekibiyle ilk AMA etkinliğimiz ile sizlerle birlikte olmaktan heyecan duyuyoruz!

Bugün bize @samthewise78 (Proje Lideri) @heatengine (Pazarlama ve Topluluk Yöneticisi) ve @Daniel_DragonFeeder (Yaratıcı İçerik) katılıyor.

Arkadaşlar hoşgeldiniz! Nasılsınız?

Daniel | Dragon Crypto

Teşekkürler burada olmak harika!

Heatengine | Dragon Crypto

Herkese merhaba! Çok iyiyim ya sen? Burada olmaktan mutluyum!

Sam | Dragon Crypto

Harika teşekkürler!

Niki | Avalaunch

Mükemmel! Pekala… Hadi AMA etkinliğime başlayalım. Öncelikle, Dragon Crypto Gaming’in geçen yıl yaptığı tüm çalışmaları paylaşmak üzere bugün burada olduğunuz için teşekkür ederiz. Lütfen bugünün sohbetine kendinizi tanıtarak başlayabilir miyiz?

Sam | Dragon Crypto

Benim adım Sam. Dragon Crypto Gaming’in baş geliştiricisi ve kurucusuyum.

İlk 486’mı aldığımdan beri hayatımın çoğu için hevesli bir oyuncu oldum (eğer hatırlayan varsa!).

Programlamaya aynı zamanlarda başladım ve en sevdiğim hobilerimden biri oldu. Metin tabanlı bir oyunda ilk denemem yaklaşık 25 yıl önceydi. Dragon Crypto Gaming ile ekibin yardımıyla RPG oyunlarına ve kripto para alanına olan tutkumu tek bir platformda birleştirdim.

Yazılım geliştirme, proje yönetimi ve pazarlamada onlarca yıllık deneyime sahip çok yönlü bir profesyonel ekibimiz var.
Hepimiz tutkulu oyuncularız ve sürekli GameFi alanının zirvesine çıkmak için çalışıyoruz.

Niki | Avalaunch

Dragon Crypto Gaming’i en iyi nasıl tanımlarsınız?

Vizyonu nedir ve hangi zorluklara hitap ediyor?

Heatengine | Dragon Crypto

Özünde oyuncular olarak, ekibimizin ana hedefi blok zincirinde eğlenceli ve tatmin edici bir oyun deneyimi sunmaktır. Şu anda GameFi’nin ana teklifleri çok az gerçek oyun sunuyor ve sadece boşta ayarlanmış ve çiftlikleri topluyor. Defi ve keyifli oyun oynamanın küresel erişiminden ve sınırsız potansiyelinden yararlanarak oyunun sınırlarını zorladığımıza ve oyun kazandığımıza inanıyoruz!

Niki | Avalaunch

Dragon Crypto Gaming, metaverse RPG oyna-kazan oyun alanında kendisini nasıl konumlandırıyor?

Rakipleriniz kimler?

Daniel | Dragon Crypto

Kendimizi metaverse RPG hareketinin ön saflarında konumlandırdığımızı düşünmekten hoşlanıyoruz, sadece hepimiz klasik RPG’lerin çoğunu oynama konusunda uzun bir geçmişe sahip olan hevesli oyuncular değiliz, aynı zamanda gerçek bir RPG’miz var. Şu anda yalnızca Beta olarak oynanabilen değil, aynı zamanda ana zincirin kendisinde yayınlanmasına sadece haftalar kalan bir oyun.

Rakiplere gelince, “Yükselen bir gelgit tüm tekneleri kaldırır” ifadesinde kripto RPG metaverse’ü düşünmeyi seviyoruz. Bu nedenle, metaverse alanına gelen her oyun, daha fazla ilgi ve hype getiriyor, bu da zaten burada olan veya burada olmayı planlayan diğer tüm oyunlara fayda sağlıyor. Daha fazla hype = daha fazla sayı = Dolaşmak için daha fazla para.

Ancak biraz daha az politik bir cevap vermek gerekirse, bahsetmemiz gereken bariz 2 rakip DFK ve Crabada olacaktır, Avax ağının bu 2 titanının yanında olmayı planlıyoruz.

Niki | Avalaunch

Aurum Draconis efsanesinin altında yatan yapı hakkında bize üst düzey bir genel bakış verebilir misiniz?

Sam | Dragon Crypto

Aurum Draconis Efsanesi, eski bir okul fantezisidir: Oyna ve RPG Kazan.
Oyuncular, altın ejderhayı öldürmeye çalışırken uzun zamandır unutulmuş sırları ortaya çıkarmak ve bilinmeyen tehlikelere göğüs germek ayrıca servetlerini aramak için Dragon Haven diyarına getirilir.

Çok çeşitli düşman karşılaşmaları ve ganimet düşüşleri, ayrıntılı karakter özelleştirme, seviyelendirme, kaynak toplama ve işçilik mekanikleri, oyun içi oyuncu odaklı bir pazar yeri ve çok daha fazlasını içerir.

Savaş, işçilik ve diğer oyun içi etkinlikler yoluyla oyun karakterleriniz, artan zorluktaki düşmanları yenmek ve değerli ganimetler toplamak için çok ihtiyaç duyulan deneyimi kazanabilir.

Oyuncular, savaş stratejilerinin bir parçası olarak, tümü blok zincirindeki NFT’ler olan çok sayıda güçlü silah, zırh ve diğer ekipman ve temel öğeler arasından seçim yapabilir.

Yakın gelecekte arazi mülkiyeti sisteminin çıkmasıyla birlikte oyuncular, tasarlayıp üzerine inşa edebilecekleri arsalara sahip olabilecek ve pasif gelir elde edebilecekler.

The Legend of Aurum Draconis’i oynamak için oyuncuların oyun içi karakterleri veya hatta onlardan bir takım olacak bir Dragon Crypto Hero NFT’ye sahip olmaları gerekir.
Dragon Crypto Gaming’in geniş çapta erişilebilir oyunlar yapma ahlakına uygun olarak, bu NFT’ler ilk olarak 100 dolara sabitlendi ve bu da onları binlerce dolara mal olan diğer GameFi / P2E NFT’lerinden çok daha uygun fiyatlı hale getiriyor.

En sevdiğim kısımlardan biri, oyun içi harcamaların yanı sıra pazarın oyun ödüllerini oyun ekonomisine geri koyduğu sürdürülebilir ekonomimizdir.

Niki | Avalaunch

The Plains, The Mines, The Deep Forest ve Deadlands gibi keşif haritalarını eklemenin ardındaki ilkeler nelerdi? Bu dijital alanın mevcut anlatısına nasıl uyuyorlar?

Heatengine | Dragon Crypto

Oyuncularımıza gerçekten geniş bir dünya sunmaya çalışıyoruz. Her alan oyuna bir değer katacak; örneğin, madenler ve derin odunlar, işçilik için kaynak toplamak için kullanılacaktır. Bu, oynayanlara başka bir eğlence katmanı ekleyen beceri tabanlı mini oyunlar aracılığıyla gerçekleştirilecek.

Ayrıca, her alan ana görev serisinin bir bölümü olarak görev yapacak. Her sürümde, kahramanın altın ejderhayı öldürme arayışına doğru hikayeyi çözerek başka bir alan keşfedilecek.

Niki | Avalaunch

Dragon Crypto ekosistemi iki token $DCAU ve $DCAR tarafından destekleniyor gibi görünüyor, lütfen ikisi arasındaki farkı özetleyebilir misiniz?

Daniel | Dragon Crypto

DCG, çift tokenlı bir ekonomi kullanır $DCAR, zanaat malzemeleri ve eylemleri, arazi parselleri satın almak için gereken para birimidir ve platform gelirlerinden bir pay elde etmek için stake edilebilir. $DCAU, Dragon Crypto Hero NFT’leri satın almanın yanı sıra sıralarınızı kurtarmak için iyileştirme ve dinlenme gibi bazı temel oyun içi eylemleri gerçekleştirmek için gereklidir. Orada bitmiyor; $DCAR, yakın gelecekte Dragon Crypto Gaming Avalanche alt ağı için yerel gas tokenı olacak ve hem $DCAU hem de $DCAR gelecekteki oyun tekliflerinde önemli bir rol oynayacak.

Niki | Avalaunch

Görsel için teşekkürler!

$DCAR tokenı için stake ne zaman kullanılabilir hale gelecek ve $DCAU tokenı ne olacak?

Sam | Dragon Crypto

Staking, oyunun lansmanıyla birlikte aktif olacak, ağustos ayında, yatırımcılar oyuna girip dünya haritasındaki Groms Bank’a gidebilecekler, orada DCAR’ları için çeşitli DeFi araçları seçebilecekler.

DCAU, tamamen basıldığından bir çiftliğe sahip olmayacak, ancak DCAR kazanmak için bir NFT stake mekanizması aracılığıyla bağlanabilecek.

Yatırımcılar ayrıca oyun gelir paylaşımı yoluyla DCAR’ı stake ederek DCAU kazanabilecekler.

Niki | Avalaunch

Ekosistemi mevcut ortaklıkların ve destekçilerin ötesine, genişletme planları nelerdir?

Heatengine | Dragon Crypto

Şu anda tamamen “The Legend of Aurum Draconis”i canlı ve sorunsuz bir şekilde yayınlamaya odaklanmış durumdayız. Her şey yolunda gittiğinde, olasılıklarımızı keşfetmeye başlayacağız. Ayrıca, bu, alt ağları ve zincirler arası birlikte çalışabilirliği içerecektir.

Dragon Haven dünyasına başka oyunlar getirmek için başka projelerle de ortak olacağız ve kahramanlarımızın başka projelerde farklı boyutları keşfetmesine izin vereceğiz.

Niki | Avalaunch

The Legend of Aurum Draconis ve Tiny Dragon NFT’leri için kullandığınız başarı ölçütleri nelerdir , projenin büyümesine devam etmek için herhangi bir planınız var mı?

Daniel | Dragon Crypto

15 dakikada tükenen ve Arena’da 1000’den fazla maça çıkan 1000 Minik ejderhayı piyasaya sürdük. Bunu Tiny Dragons için bir başarı olarak görüyoruz. Savaşta ekstra güç hareketi sağlayan The Legend of Aurum Draconis’te evcil hayvan olarak entegrasyon ile Tiny Dragons için büyük planlarımız, Aurum Draconis Oyun haritasında güncellenmiş bir Arena var. Güncellenmiş savaş mekanikleri ve diğer projelerden ortak NFT’lerin tanıtımı olacak. Ayrıca Minik ejderha genetik birleştirme ve Minik ejderha maceraları.

The Dragon Crypto kahramanları ile ilk 1000’i 3 dakikadan kısa sürede, ikinci 1000’lik seri ise 15 dakikada tükendi. Bunun, oyuna ve başarılı bir NFT lansmanına olan yoğun ilgiyi gösterdiğine inanıyoruz. Takımın oyun için çok planı var ve biz çok heyecanlıyız!

Oyunun piyasaya sürülmesinden sonraki bir sonraki gelişme, oyuncuların pazar yerleri veya bir demirci gibi ekipman üretebilecekleri şeyler kurabilecekleri bir arazi yönetim sistemi olacak. Bu, oyun ekonomisine katkıda bulunacak ve oyuncuların etkileşimde bulunup kazanmaları için daha fazla yol sağlayacaktır.

Niki | Avalaunch

Dragon Crypto Gaming’in öne çıkan özelliklerinin 2021 yılına ait olduğunu söyler misiniz? Farklı bir şey yapar mıydın?

Sam | Dragon Crypto

Dragon Crypto, 2021’in 3. çeyreğinde başladı ve tüm ekosistem için temel oluşturmakla ilgiliydi.

Ana oyunun altyapısını oluşturmaya, çizimleri tasarlamaya ve çeşitli stratejiler planlamaya çalışırken, Tiny Dragon Arena adlı ilk mini oyunumuzla birlikte ilk tokenımız $DCAU’yu da piyasaya sürdük. $DCAU emisyonları aynı yıl başladı ve Tiny Dragons, ilk benimseyenlerimiz arasında büyük bir hit oldu.

Bence, başladığımızda planımız tam istediğimiz gibi işledi. Ekip zamanla büyüdü ve üstün kaliteli bir ürünü yürütmek için gereken çeşitli beceri setlerini işe aldık. Hiçbir şeyi değiştirmek istemem 😊

Niki | Avalaunch

Bu şekilde büyütmek her zaman kolay değildir. Müthiş bir çaba. Her şeyin planladığın gibi olmasına sevindim 🙂

Dragon Crypto Gaming için sizi en çok heyecanlandıran şey nedir? Bugün bizimle paylaşabileceğiniz ilk elden bilgiler var mı?

Heatengine | Dragon Crypto

Oyunun geleceği ve bulunduğumuz yerden nasıl gelişeceği konusunda çok heyecanlıyım. Geleceğe bir göz atabilmeyi ve ekibin kurduğu fantastik dünyayı görebilmeyi isterdim. Dürüst olmak gerekirse, takımın planladığı bir sürü şey var ve bunun dışında oyunumuz için sınırsız olasılıklar görüyoruz. Zamanı geldiğinde açığa çıkarmak için birkaç sır tutuyoruz. 👀

Sam | Dragon Crypto

Şu anda konsept sanatını gerçekleştirdiğimiz grafik revizyonumuz için gerçekten heyecanlıyım. Yepyeni bir haritada karakterinizi ve ekipmanınızı güzel bir şekilde görebileceğiniz için bu çok büyük bir gelişme olacak.
Arazi mülkiyeti sistemi de beni heyecanlandırıyor, çünkü DCAR için daha fazla fayda ve oradaki zanaatkarlar için daha fazla olasılık ekliyor, arazinizde inşa edilecek eşyaları elde etmenin tek yolu, onları yapmak ya da yaptıktan sonra piyasadan satın almak. Zanaatkarlar tarafından bir araya getirildi. Arazide iz bırakabilecek ve hatta bunu yaparak pasif gelirler elde edebileceksiniz.

Niki | Avalaunch

Pekala… bu soru setiyle işimiz bitti. Şimdi, bazı Twitter Sorularına geçelim. En iyi 5 tanesini seçtik. 

Twitter Soruları

AmawinerChloe: Bu oyun kripto para alanına yeni başlayan oyuncular için uygun mu yoksa sadece profesyonel kullanıcılara mı hitap ediyor?

Sam | Dragon Crypto

Bu oyun, bir blok zinciri üzerinde çalışma konusunda temel bilgiye sahip herhangi bir oyuncu için uygundur.

Oyun, blok zincir etkileşimlerinin en az miktarda müdahale edeceği şekilde tasarlanmıştır, böylece oyundan zevk alabilirsiniz, harika bir oynanışa sahip bir oyun yaptık, o kadar karmaşık olmadan, sadece oynamaya başlamak için bir kitap okumak zorunda kalacaksınız.

Buradaki blok zinciri, benim kişisel görüşüme göre, oyunu daha da iyi hale getirmek için kullanılıyor ve oyuncularımızın oynadıkları şeye gerçekten sahip olmalarını sağlıyor. Kahramanlardan, ekipmanlara ve hatta sarf malzemelerine kadar. Her şey size aittir ve açık piyasada serbestçe alınıp satılabilir.

nicenice0001: Örneğin bir sürü NFT kart oyunu var. Bize “DCGgamefi”nin tipik NFT kart oyunlarından ve benzeri gündelik oyunlardan ne kadar farklı olduğunu söyleyebilir misiniz?

Daniel | Dragon Crypto

Aurum Draconis Efsanesi tam olarak bir kart oyunu değildir. Amacımız, blok zincirinde retro temalı, gerçek bir RPG oyunu oluşturmaktır. Kahraman karakterler var, sahip olduğunuz kahramanlarla parti oluşturabilir, ovalarda canavarları arayabilirsiniz. Canavarlarla savaşmak, size ticaret yapabileceğiniz deneyimler ve ganimet verir. Seviye atlayıp kendi istatistiklerinizi yönetiyorsunuz, bir savaşçıdan bir zanaatkara kadar uzanan bir yol seçiyorsunuz.

Kaynaklar için madencilik yapabilir, yeni eşyalar üretebilir, kırılmış eşyaları onarabilir, mini oyunlarımızı oynayabilirsiniz. Liste sonsuzdur ve bu sadece başlangıçtır. Sadece tek bir odakla planladığımız harika şeyler var. Oyun oynamak çok eğlenceli olmalı 🙂

Sam | Dragon Crypto

Sürükleyici bir oyun yaratmamızın ana nedenlerinden biri, sadece kazanma mekaniği değil, oyunculara eğlence sağlamak istememizdir.

MagdaSupercars: Hem İngilizce konuşulan hem de İngilizce konuşulmayan ülkelerde ilişkilerinizi nasıl genişletecek ve topluluklar oluşturacaksınız? Herhangi bir kısıtlama var mı?

Sam | Dragon Crypto

Deneyimli pazarlama ve iş geliştirme ekibimiz şimdiden harikalar yaratıyor. İngilizce ve İngilizce konuşulmayan pek çok ülkeyle zaten güçlü ilişkilerimiz var ve her gün yenileri ekleniyor.
Açıkçası, herhangi bir kısıtlama yok ve neden olsun ki?
Amaç, dünyanın her yerinden herkesin zevk alabileceği süper eğlenceli bir oyun yaratmaktır.

Aldığımız kullanıcı verilerine dayanarak herhangi bir konum için kullanıcı dostu hale getirmeye çok odaklandık.

Ana web sitemiz halihazırda çeşitli dillerde yerelleştirilmiştir, ayrıca belgelerimiz ve hedefimiz oyunu gelecekte de çok dilli hale getirmektir. 🙂

phant0mna0mi: HERO NFT’lerinizin herhangi bir kullanım durumu var mı yoksa sadece koleksiyon için mi?

Heatengine | Dragon Crypto

Kahraman NFT’lerimiz sadece koleksiyon için değil, bunlar bazı süper yüksek kaliteli insan sanatı PFP’leri olsa da 😎

NFT’ler çeşitli katmanlara ayrılmıştır. Her seviyenin çeşitli avantajları ve mevcut ekstra istatistikleri vardır. Bu istatistikler, kahramanınız için bir yol seçmek için oyun içinde kullanılabilir. Kahraman NFT, Dragon Haven’ın anahtarıdır. Kahramanı canavarlarla savaşmak, eşyalar yapmak, kaynak aramak, madenlere gitmek ve handa takılmak için kullanıyorsun 🙂 Bu senin oyun içi kişiliğin ve bir NFT olarak tamamen sana ait!

Maiphuong32: Neden $AVAX’ı seçiyorsunuz? Ve gelecekte DCGgamefi’nin diğer ağları geçme şansı var mı?

Daniel | Dragon Crypto

Avalanche, piyasadaki en iyi L1’lerden biridir. Merkezi olmayan, ucuz, ölçeklenebilir, son derece güvenli ve en önemlisi süper hızlı olduğu için yolculuğumuza Avalanche ile başladık. Bu da çok iyi bir oyun deneyimine sahip olmamızı sağlıyor. Oyun oynarken en az miktarda blok zinciri paraziti olmasını sağlamamıza rağmen, ne olursa olsun minimum miktarda işlem ücretine mâl olur.

Şu anki hedefimiz oyunun en iyi versiyonunu yapmak ve her şey yolunda gittiğinde olasılıklarımızı daha fazla keşfetmeye başlayacağız, buna alt ağlar ve zincirler arası birlikte çalışabilirlik de dahil olacak.

Niki | Avalaunch

Tebrikler @samthewise78 ve @heatengine! Oldukça kapsamlı AMA etkinliğimizin 2. aşamasını da tamamladık.

Şimdi telegram topluluğumuzun iyi insanlarıyla tanışmalı ve sorularını cevaplamalısınız.

Telegram Soruları

DeanaWilmoth: Dragon Crypto Gaming ayrıca grafikler / oynanış ve ses gibi diğer faktörleri de önemseyecek mi yoksa kripto para ve NFT ağırlıklı bir oyun mu olacak?

Sam | Dragon Crypto

Halihazırda ses, grafik ve tipik bahis tabanlı oyundan çok daha fazla etkileşime sahip eksiksiz bir oyunumuz var, gelişmiş bir grafik sistemi de yakında gelecek, etkileşimli ve sürükleyici bir oyunun en önemli yönlerinden biri.

evangeline_fife: Hangisi önceliğiniz: Güvenlik, Ürün, Ortaklık veya Token fiyatı?

Sam | Dragon Crypto

Kripto para sektöründe, bunların hepsinin iyi bir şekilde hizalanması gerekiyor, güvenlik, harika ve kanıtlanmış bir sicile sahip Paladin güvenliği tarafından sözleşme tarafında sıralanıyor, en iyi ürünü oluşturmak, sonuçta yatırımcılara ve projeyi takip eden herkese yardımcı olacak, yani bu bizim en büyük odak, ürün.

Cangeline Fife: Ekibinizin pazar lideri olmasını sağlayacağını düşündüğünüz en güçlü avantajınız nedir?

Heatengine | Dragon Crypto

Sürdürülebilirliğe katkıda bulunan, iyi düşünülmüş belirteçlerle eğlenceli oyunlar sunuyoruz. Bunun öldürücü bir kombinasyon olduğunu düşünüyoruz!.

Augustawendt1994: Piyasanın düşüşü sizi etkiledi mi?

Heatengine | Dragon Crypto

Kim hiçbir şekilde etkilenmedi? Bunu hissettik. Pazarda büyümek daha zordur, ancak ayı pazarları inşa etmek içindir, ayı oluşturmaya başlarsanız zaten çok geç kalmışsınızdır. Destekçilerimizden fon aldık ve yatırımcılarımıza ve sahiplerimize en iyi değeri ve oyunculara en iyi deneyimi sunmak için sakince çalışabiliriz.

Cecilia_Parris_200: Token arzını azaltmak ve yatırım çekiciliğini artırmak için gelecekte token yakma planınız var mı?

Daniel | Dragon Crypto

Bu soru için teşekkürler. Her iki tokenımız da oyun eylemleri yoluyla bir yanma mekanizmasına sahiptir. Yani bir oyuncu handa dinlenmek veya iyileşmek gibi herhangi bir eylem için ödeme yaptığında %20’si yakılacak ve geri kalanı oyun ödüllerine geri dönecek. Bunun, tokenlarımızın fiyatını desteklemeye yardımcı olacağına inanıyoruz.

lamendenhall: Token’ı şu anda nereden satın alabilirim?

Daniel | Dragon Crypto

Şu anda Avalanche DEX sağlayıcıları aracılığıyla $DCAU satın alınabilir. DCAR için bunu elde etmenin yeri Avalaunch IDO’dan geçiyor!

Lovish | Avalaunch

Harika adamlar :))

Son derece düşünceli cevaplar ve temiz bir şekilde paylaşılan bilgiler. IDO’nuza ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz ve sahip olduğunuzu hayal ettiğimiz başarılar diliyoruz. Bugün ayırdığınız zaman için çok teşekkür ederiz ve lansmanınızı ve ötesini dört gözle bekleyin!

Teşekkürler. Hepinizi ve DragonCrypto oyunlarını tanımak harikaydı ve birlikte devam eden çalışmalarımızı dört gözle bekliyoruz.

Heatengine | Dragon Crypto

Bizi ağırladığınız için teşekkür ederiz! Çok büyük ve aktif bir topluluğunuz var. Avalanche’ın en iyileriyle ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz!

Daniel | Dragon Crypto

Herkese teşekkürler !

Sam | Dragon Crypto

Teşekkürler çocuklar, çalışmaktan ve Avalaunch’tan tavsiyelerinizi almaktan çok mutluyum, bize çok yardımcı oldu.

AMA etkinliğini orijinal dilinde okumak için buraya göz atabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar