Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67193.14
0.60%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3471.39
-0.55%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.7
8.60%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $594.2
0.07%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

MUHABBİT ÖZEL

Avalaunch’a Gelecek Olan Projeler Açıklandı!

Avalaunch’a gelecek olan projelere bir göz atalım.

Clock
Paylaş
Avalaunch’a Gelecek Olan Projeler Açıklandı!

Geçtiğimiz hafta ilk IDO’sunu duyuran Avalaunch, platforma gelecek yeni projeleri açıkladı!

Avalanche Rush teşvik programının açıklanması ile birlikte, DeFi dünyasında değişim başladı. Bu değişimi Avalaunch çok yakından deneyimleyecek gibi görünüyor.

728×90 muhabbit - Avalaunch'a Gelecek Olan Projeler Açıklandı!300x250 muhabbit - Avalaunch'a Gelecek Olan Projeler Açıklandı!

Avalanche Vakfı, 180 milyon $’lık teşvik programını, merkeziyetsiz finans ürünlerini ve uygulamalarını Avalanche ağına çekmek için başlatmıştı.

Teşvik ağına şimdiden Aave, Curve ve BENQi gibi önde gelen platformlar katıldı.

Blockchain teknolojisi, giderek birbiriyle entegrasyon göstermeye başlayan bir platform olarak çalışmaya başladı. Bu sayede çok zincirli yapılar popülerleşmeye başladı. Bu sebeple Avalaunch, geliştirilen projelerin blockchain seçimlerini dikkate almaksızın, iyi bir ekibe ve platformun vizyonuna uyan her projeyi önemsediğini belirtiyor.

Avalaunch, platformun tek yönlü bir yaklaşıma sahip olmadığını belirtiyor. Yani platform, bir projenin hangi blockchain üzerinde geliştirilmiş olduğuna dikkat etmiyor.

Sonuç olarak blockchain teknolojisi ana akım hale gelmeye başladıkça, zincirler arası hizmet sunan platformlar artış göstermeye başladı. Bu sayede kullanıcılar, tercih ettikleri uygulamaları farklı ağlar üzerinde çalıştırmaya başladı. Bu, geliştiriciler için de farklı fırsatlara ön ayak olabilir.

Avalaunch’un açıklamalarına göre YAY Games, platforma ciddi bir takipçi kitlesi kazandırmış. Ve bu ortaklık sayesinde, binlerce BSC kullanıcısı Avalanche ağını ilk defa deneyimlemiş.

Avalanche üzerinde yeni projeler geliştirecek olan ekip, Avalanche ağına özel birçok yeni projenin geleceğinden de bahsediyor.

Yakında Avalaunch’ta Neler Göreceğiz?

Avalaunch ekibi, arkaplanda çok fazla çalıştıkları şey olduğunu söylüyor ve bu projelerin bazılarını takipçileri ile paylaşmış durumda.

Aşağıda görebileceğiniz bu projelerin birçoğu gelecek bir zamanda platforma entegre edilecek ve satışa sunulacak.

Oh! Finance

Oh! Finance, avantajlı stake oranlarını kullanıcılara sunarken, riski azaltmaya ve hacmi artırmaya odaklanan ürünler sunan bir proje.

Oh! Finance, popüler DeFi yatırım ürünlerini bir araya getirir ve otomatik olarak birleştirir. Bu özellik, DeFi’ın sunduğu temel getirileri en üst düzeye çıkarır. Platform, optimize edilmiş akıllı sözleşmeler kullanarak düşük işlem ücretleri sunar ve fonları sorunsuz bir şekilde yönetir.

Rise Online

Rise Online, Alpha 2.0 sürümünde 100.000’den fazla kullanıcıya hizmet vermiş bir MMORPG oyunudur. Rokosoft tarafından geliştirilen oyun, Avalaunch üzerinde başlatılacak ve yerel para birimi ROCO’yu platforma entegre edecek. Platform, oyun geliştiricileri, içerik üreticileri ve oyuncu toplulukları için NFT ürünlerine de önem veriyor.

Kalao

Avalanche ağı tarafından desteklenen Kalao, NFT ekosistemi ve VR teknolojilerini desteklemek için uygun maliyetli bir platform olarak öne çıkıyor. Kalao kullanıcılarına, NFT’ler üretme, satın alma, satma ve biriktirme konusunda sürdürülebilir bir teşvik sunmaya çalışıyor.

Avalanche ağı üzerinde geliştirilen proje, kullanıcılara platformdan NFT satın alabilecekleri ve kişiselleştirilmiş bir galeride NFT koleksiyonlarını sergileyebilecekleri bir deneyime davet ediyor.

Kalao Muhabbit - Avalaunch'a Gelecek Olan Projeler Açıklandı!

Colony

Colony, geleneksel finansın bütünlüğünü DeFi’a entegre etmeye çalışan bir ekosistem ürünü olarak öne çıkıyor. Colony, Avalanche platformunda geliştirlen yeni uygulamalar için uygun bir temel oluşturmaya şimdiden başladı bile.

Hurricane Swap

HurricaneSwap, blockchainler arası entegrasyon gibi özelliklere sahip benzersiz bir platformdur. Platform, mevcut likidite sorunlarına bir çözüm olarak geliştirildi ve piyasa likiditesini büyük ölçüde artırmak için çalışmalara devam ediyor.

HurricaneSwap, çok zincirli varlıklar oluşturabilen, işlemleri çok hızlı bir şekilde onaylayabilen ve daha uygun fiyatlarla kullanıcılara bu tecrübeyi sağlayan bir merkeziyetsiz bir borsa protokolüdür.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar